12 Mart Kompozisyon Örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar

12 Mart Kompozisyon Örnekleri

İSTİKLAL MARŞIMIZ

12 Mart… Türk milletinin gurur verici nice günlerinden bir tanesidir. Milletimizin duygularını , direnişlerini kahramanlıklarını duyuran Milli marşımız bu gün kabul edilmiştir.

İstiklal marşımızı halkın cesaretinin göstergesidir. Verilern mücadelerin , desteğini ve fedakarlığın bir ödülü de denebilir. Yürekten gelen duygu ve düşüncelere tercüman olmuştur. Mücadele eden, can veren , fedakarlık yapan , kahramanlık gösteren bir iz taşır. Bu yüzden İstiklal Marşımıza sahip çıkarak geçmişimize sahip çıkmış , saygı göstermiş ve önem vermiş oluruz. Sadece 12 Mart değil hergün böyle kutsal bir marşa sahip olduğumuz için Millet olarak gururlanmalıyız. Ayrıca İstiklal Marşımızı Türk milletinin egemenliği ve özgürlüğünü ifade eden en önemli sembollerdendir. İstiklal Marşımız Milli duygularımızı en yüksek seviyelere ulaştıran ve bize geçmişimizi hatırlatan bir marşımız olduğundan onna her zaman gereken saygı ve değeri veririz.

Millet olarak sorumluluk olduğu için değil içimizden gelerek İstiklal Marşımızı ebediyete kadar korumalıyız ki bir daha kimse Türk Milletine İstiklal Marşı yazdırmasın.


Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ