23 Nisan İle İlgili Kompozisyon Uzun

Sponsorlu Bağlantılar

23 Nisan İle İlgili Kompozisyon Uzun

23 Nisan Mustafa Kemal Atatürk bizlere yani bütün dünya çocuklara armağan etmiştir. Geçmişimizi ve geleceğimizin ve bizden sonrakilerin en güzel resmi bayramdır. Bizlerde bu bayramı en güzel şekilde değerlendire biliyorsak ne mutlu bizlere Atatürk’ümüz bize en güzel şekilde hayatımızı ve vereceğimiz son nefesimize kadar ve alacağımız ilk nefesimizde, Atatürk, eminim bizlere “ Hayatımızın geri kalan kısmı benle ve benim eserlerimle yaşayın. “ demiştir. Bence

23 Nisan bizleri okutan değerli öğretmenlerimiz ve bizle en güzel şekilde yaşatıyoruz. O gün geldiğinde çocukların ve biz gençlerin gururla sahneye çıkıyoruz. Eminim ki o gün gerçekten biz ve bizleri hayranlıkla izleyenlerde yaşattığımıza inanıyorum. O gün sahneye çıkıp bir çocuğun şiir okuduğunda ne kadar heyecanlandığını hepimiz biliriz. Çünkü hepimiz bir kez bile olsa oyuncağını tatmışızdır.

Hep bugününü içimizde yaşayalım. Atatürk denilince gururlanacağımız ve heyecanlanalım, hırslanalım biliyoruz ki Atatürk hırsıyla ve azmiyle bugünlere bizleri getirmiştir. Ve birçok resmi bayramlarımızı bu neden le gururla kutluyoruz. Unutmayalım ki bugünlere geldiysek ve bu 23 Nisanımızı gururla kutluyorsak Atatürk sayesindedir. Her resmi bayramımızda Atatürk’ümüz unutmayalım yaşatalım.


Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ