4. Sınıf Koza Yayınları Sosyal Bilgiler Çalışma Kitabı Cevapları

Sponsorlu Bağlantılar

4. Sınıf Koza Yayınları Sosyal Bilgiler Çalışma Kitabı Cevapları

2016 2017 Eğitim Öğretim yılında İlkokul 4. Sınıf Sosyal Bilgiler Öğrenci Çalışma Kitabını siz değerli öğrenciler için cevaplandırdık. Cevapların doğru ve kesin olduğuna emin olabilirsiniz çünkü cevaplar iki eğitmen tarafından hazırlanmıştır. “4. Sınıf Koza Yayınları Sosyal Bilgiler Çalışma Kitabı Cevapları” hazırlanırken öğrenci düzeyi dikkate alınmıştır. 4. Sınıf öğrencisine uygun bir şekilde sorular cevaplandırılmıştır. Öğrencilerimiz bu cevaplara kontrol amaçlı bakmalıdır. Unutulmamalıdır ki bu site öğrencilere yardımcı olmayı amaç edinmiştir, öğrencileri kolaya veya tembelliğe yöneltmek ve alıştırmak bizim kabul etmediğimiz bir olaydır. Lütfen öncelikle soruları siz cevaplayınız daha sonra kontrol için sitemizi ziyaret ediniz. Siz değerli öğrencilerimize derslerinde ve okul hayatında kolaylıklar ve başarılar dileriz…

4. Sınıf Koza Yayınları Sosyal Bilgiler Çalışma kitabınızın sayfa numarası ve linklerine tıklayarak cevaplara ulaşabilirsiniz…

Sitemizde şu ana kadar birçok kitabı cevabı mevcut durumda. Cevaplamış olduğumuz kitaplardan bir tanesi de “4. Sınıf Koza Yayınları Sosyal Bilgiler Çalışma Kitabı Cevapları” Amacımız öğrencilere en iyi şekilde yardımcı olabilmek ve onlara yol göstermek. Kitapların cevaplarını sitemizde yayınlarken sayfa sayfa ve ünite ünite yayınlamaya çok dikkat ettik. Öğrencilerimizin dikkatini çekmek anlamında da sayfa numaralarını renklendirdik. Amacımız öğrencilerin bu yüzlerce sayfa arasında kaybolmasını engellemek. Bu cevaplara bakmadan önce sizin ödevinizi kendiniz yapmanızı isteriz. Ödevinizi yaptıktan sonra cevaplarınızı kontrol etmek veya cevaplarınızdan emin olmak adına sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hiçbir öğrencimizi tembelliğe alıştırmak istemiyoruz. Ancak bazı sorular var ki öğrencilerimiz bunların cevaplarını bulmakta çok zorlanıyorlar. Bazı sayfalar da bu cevapları maalesef doğru bir şekilde vermemektedir. Biz ise işinin ehli insanlar olarak bu konuda öğrencilere yardımcı olmayı amaç edinmiş insanlarız. Yeter ki öğrencilerimiz derslerine çalışsınlar, derslerinde başarılı olsunlar ve bir şeyler öğrenebilsinler.

Bazı zamanlar da velilerimizin sitemizi ziyaret ettiğini görüyoruz. Onlar da çocuklarına yardımcı olmak amacıyla internetten yararlanıyorlar. Onlarında sitemizde yorumlarını görmek bizi pek memnun edecektir. Sizden gelecek eleştiriler bizi çok daha iyi yerlere getirecektir. Tekrardan bütün öğrencilerimize derslerinde kolaylıklar ve başarılar dileriz.


Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ