? 45 Yaşındaki Bana Mektup Kompozisyon | Evvel Cevap
Ana Sayfa / Kompoziyon / 45 Yaşındaki Bana Mektup İle İlgili Kompozisyon

45 Yaşındaki Bana Mektup İle İlgili Kompozisyon

45 Yaşındaki Bana Mektup İle İlgili Kompozisyon

Evet şimdi ben 45 yaşındayım. Dönüp arkama baktığımda bu hayatta ne kadar çok güzel şey yaşadığımı bu hayata ne kadar çok güzellik kattığımı görüyorum.45 yaşındayım şimdi. Yıllar ne kadar çabuk geçmiş. Daha dün ilkokul sırasındaydım ve teneffüste arkadaşlarımla top oynuyordum. Şimdi ise yıllar su gibi akıp geçmiş.

Şimdi 45 yaşındaki ben BANA bir mektup gönderiyorum. Hayatına dolu dolu yaşa. Hiçbir şeyi yaşamaktan, hata yapmaktan kaçınma. Unutma ki hata yaparak doğruları bulacaksın. Aileni, sevdiklerini, dostlarını ihmal etme. Çünkü sen onlarla çok daha mutlusun. Onların kıymetini her zaman bil. Onları sevdiğini onlara değer verdiğini hissettir.

Her daim kitap oku. Kitapsız bir hayat yaşama. Sadece kitapsız bir hayat değil sanatsız bir hayat yaşama. Sanat hayatın en önemli noktalarından biri olsun. İnsanlarla tartışma, onları kırma hatta elinden geliyorsa onları hiç üzme.

Eğer bunları yaparsan çok ama çok sevilen bir insan olursun. Hayatı sonuna kadar doyasıya yaşa. ASLA VE ASLA HAYATI ISKALAMA… HAYAT SENİN İÇİN VAR. SEN VARSAN HAYAT VAR. BU HAYAT SENİN.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir