23 Mart Perşembe 2017
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 5. Sınıf İngilizce Çalışma Kitabı Evrensel İletişim Yayınları / 5. Sınıf Evrensel İletişim Yayınları İngilizce Çalışma Kitabı Cevapları

5. Sınıf Evrensel İletişim Yayınları İngilizce Çalışma Kitabı Cevapları


5. Sınıf Evrensel İletişim Yayınları İngilizce Çalışma Kitabı Cevapları

5. Sınıf Evrensel İletişim Yayınları İngilizce Workbook Cevapları

2016 – 2017 Eğitim – Öğretim yılında 5. Sınıf İngilizce dersinde öğrencilere okutulacak kitap evrensel iletişim yayınları tarafından basıldı. Basılan bu kitabı incelediğimizde ise bol örnekli ve resimli bir kitap olduğunu görüyoruz. Yabancı dil eğitiminin çok önemli olduğu günümüzde evrensel iletişim yayınları tarafından basılan 5. Sınıf English Worbook kitabı öğrencilerimizin İngilizce eğitimine katkı sağlayacak kitaplardan birisidir.

Ortaokul öğrencilerinin yabancı dil eğitiminde ne kadar zorlandığının farkındayız. Biz de evvelcevap ekibi olarak “Çalışma Kitabı” nı siz değerli öğrencilerimiz için hazırladık. “5. Sınıf Evrensel İletişim Yayınları İngilizce Çalışma Kitabı Cevapları“nı hazırlarken olabildiği kadar açık ve net bir şekilde sorulara cevap vermeye çalıştık. Öğrencilerimizin karşılaştığı bu zor zor sorularda onlara biraz da olsa yardımcı olabildiysek ne mutlu bize.

5. Sınıf Evrensel İletişim Yayınları İngilizce Çalışma Kitabı Cevapları” öğrencilerin yapmış oldukları ödevleri kontrol amaçlı olarak yayınlanmıştır.
6 Yorumlar

  1. Muhammedanimarka nedimeksika

    Ya 123 te 6. etkinliği anlayamadım. Nasıl yapılıyor

  2. üşengeç genç

    YEMİN EDERİM Kİ sınıf tA en iyi ingilizce kosuşan benim ama üşeniyorum ödev yapmaya

  3. yaa 138de hic bşy yok ve ynlş yazmışınız!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir