5. Sınıf Özgün Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları

Sponsorlu Bağlantılar

5. Sınıf Özgün Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları

2016 2017 Eğitim Öğretim yılı bütün olumsuzluklara rağmen hayırlısıyla başladı. Bu eğitim öğretim yılında ise Milli Eğitim Bakanlığımızca uygun görülen 5. sınıf matematik kitabı Özgün Yayınları tarafından çıkarıldı. Biz de siz kıymetli öğrencilerimiz için “5. Sınıf Özgün Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları”nı hazırladık. Bu cevaplandırma değerli matematik öğretmenlerimiz tarafından yapılmıştır. Her soru itinayla ve büyük bir dikkatle çözülmüştür. Amacımız öğrencilere bu zorlu derste yardımcı olmaktır. Burdaki cevaplar kontrol amaçlıdır ve öğrencilerimiz soruları çözdükten sonra dilerse buradaki cevaplara bakabilirler. Bütün öğrencilerimize yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olması dileğiyle… Kolaylıklar ve başarılar dileriz…

5. Sınıf Özgün Yayınları Matematik Ders kitabınızın sayfa numarasına, linkine tıklayarak cevaplara ulaşabilirsiniz…

Sitemizde şu ana kadar birçok kitabı cevabı mevcut durumda. Cevaplamış olduğumuz kitaplardan bir tanesi de “5. Sınıf Özgün Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları” Amacımız öğrencilere en iyi şekilde yardımcı olabilmek ve onlara yol göstermek. Kitapların cevaplarını sitemizde yayınlarken sayfa sayfa ve ünite ünite yayınlamaya çok dikkat ettik. Öğrencilerimizin dikkatini çekmek anlamında da sayfa numaralarını renklendirdik. Amacımız öğrencilerin bu yüzlerce sayfa arasında kaybolmasını engellemek. Bu cevaplara bakmadan önce sizin ödevinizi kendiniz yapmanızı isteriz. Ödevinizi yaptıktan sonra cevaplarınızı kontrol etmek veya cevaplarınızdan emin olmak adına sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hiçbir öğrencimizi tembelliğe alıştırmak istemiyoruz. Ancak bazı sorular var ki öğrencilerimiz bunların cevaplarını bulmakta çok zorlanıyorlar. Bazı sayfalar da bu cevapları maalesef doğru bir şekilde vermemektedir. Biz ise işinin ehli insanlar olarak bu konuda öğrencilere yardımcı olmayı amaç edinmiş insanlarız. Yeter ki öğrencilerimiz derslerine çalışsınlar, derslerinde başarılı olsunlar ve bir şeyler öğrenebilsinler.

Bazı zamanlar da velilerimizin sitemizi ziyaret ettiğini görüyoruz. Onlar da çocuklarına yardımcı olmak amacıyla internetten yararlanıyorlar. Onlarında sitemizde yorumlarını görmek bizi pek memnun edecektir. Sizden gelecek eleştiriler bizi çok daha iyi yerlere getirecektir. Tekrardan bütün öğrencilerimize derslerinde kolaylıklar ve başarılar dileriz.


Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ