6. Sınıf Sevgi Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları

Sponsorlu Bağlantılar

6. Sınıf Sevgi Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları

Birçok öğrencinin zorlandığı derslerin başında galiba matematik dersi gelir. Biz de öğrencilerin bu zorlandığı derste kendilerine yardımcı olmak istedik. 201- 2017 Eğitim Öğretim yılında Milli Eğitim Bakanlığı Sevgi Yayıncılık tarafından basılan Matematik kitabını ders kitabı olarak belirledi. Biz de “6. Sınıf Sevgi Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları”nı siz öğrenciler için hazırladık. 6. Sınıf Sevgi Yayınları Matematik Ders Kitabındaki hemen hemen bütün soruları cevaplamaya çalıştık. İstedik ki öğrencilere birazcıkta olsa yardımcı olalım. Sitemizdeki cevapların kontrol amaçlı olduğu siz sevgili öğrenciler tarafından unutulmamalı ve bu şekilde cevaplarınız kontrol etmeniz bizi mutlu edecektir. Tüm öğrencilerimize bu zor ders ile ilgili olarak kolaylıklar diliyoruz.

6. Sınıf Sevgi Yayınları Matematik Ders kitabınızın sayfa numarasına, linkine tıklayarak cevaplara ulaşabilirsiniz…

Sitemizde şu ana kadar birçok kitabı cevabı mevcut durumda. Cevaplamış olduğumuz kitaplardan bir tanesi de “6. Sınıf Sevgi Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları” Amacımız öğrencilere en iyi şekilde yardımcı olabilmek ve onlara yol göstermek. Kitapların cevaplarını sitemizde yayınlarken sayfa sayfa ve ünite ünite yayınlamaya çok dikkat ettik. Öğrencilerimizin dikkatini çekmek anlamında da sayfa numaralarını renklendirdik. Amacımız öğrencilerin bu yüzlerce sayfa arasında kaybolmasını engellemek. Bu cevaplara bakmadan önce sizin ödevinizi kendiniz yapmanızı isteriz. Ödevinizi yaptıktan sonra cevaplarınızı kontrol etmek veya cevaplarınızdan emin olmak adına sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hiçbir öğrencimizi tembelliğe alıştırmak istemiyoruz. Ancak bazı sorular var ki öğrencilerimiz bunların cevaplarını bulmakta çok zorlanıyorlar. Bazı sayfalar da bu cevapları maalesef doğru bir şekilde vermemektedir. Biz ise işinin ehli insanlar olarak bu konuda öğrencilere yardımcı olmayı amaç edinmiş insanlarız. Yeter ki öğrencilerimiz derslerine çalışsınlar, derslerinde başarılı olsunlar ve bir şeyler öğrenebilsinler.

Bazı zamanlar da velilerimizin sitemizi ziyaret ettiğini görüyoruz. Onlar da çocuklarına yardımcı olmak amacıyla internetten yararlanıyorlar. Onlarında sitemizde yorumlarını görmek bizi pek memnun edecektir. Sizden gelecek eleştiriler bizi çok daha iyi yerlere getirecektir. Tekrardan bütün öğrencilerimize derslerinde kolaylıklar ve başarılar dileriz.


Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Azra diyor ki:

    teşekkür

BİR YORUM YAZ