21 Ocak Cumartesi 2017
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 7. Sınıf Matematik Ada Yayıncılık / 7. Sınıf Ada Yayıncılık Matematik Çalışma Kitabı Cevapları

7. Sınıf Ada Yayıncılık Matematik Çalışma Kitabı Cevapları

7. Sınıf Ada Yayıncılık Matematik Çalışma Kitabı Cevapları

7. Sınıf Ada Yayıncılık Matematik Çalışma Kitabı Ünite Sonu Değerlendirme Cevapları

7. Sınıf Ada Yayıncılık tarafından çıkarılan Matematik öğrenci çalışma kitabının ünite sonu değerlendirme cevaplarını siz değerli öğrencilerimizle paylaşıyoruz. Şu an itibariyle ünite sonu değerlendirme sorularının cevaplarını paylaşıyoruz. Fakat “7. Sınıf Ada Yayıncılık Matematik Çalışma Kitabı Cevapları” sırasıyla ve sayfa sayfa olarak sitemizde yayınlanacaktır. Bu cevaplar kıymetli matematik öğretmenlerimiz tarafından çözülecek ve siz değerli öğrencilerimizle paylaşılacaktır. Umarız ki “Çalışma Kitabı” size biraz da olsa bu yayınımızla yardımcı olabilmişizdir. Öğrenci arkadaşlarımıza bu zor derste kolaylıklar dileriz.

HATIRLATMA

7. Sınıf Ada Yayıncılık Matematik çalışma kitabınızın sayfa numarasına tıklayarak cevaplara ulaşabilirsiniz…

Sitemizde şu ana kadar birçok kitabı cevabı mevcut durumda. Cevaplamış olduğumuz kitaplardan bir tanesi de “7. Sınıf Pasifik Yayınları İngilizce Çalışma Kitabı Cevapları” Amacımız öğrencilere en iyi şekilde yardımcı olabilmek ve onlara yol göstermek. Kitapların cevaplarını sitemizde yayınlarken sayfa sayfa ve ünite ünite yayınlamaya çok dikkat ettik. Öğrencilerimizin dikkatini çekmek anlamında da sayfa numaralarını renklendirdik. Amacımız öğrencilerin bu yüzlerce sayfa arasında kaybolmasını engellemek. Bu cevaplara bakmadan önce sizin ödevinizi kendiniz yapmanızı isteriz. Ödevinizi yaptıktan sonra cevaplarınızı kontrol etmek veya cevaplarınızdan emin olmak adına sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hiçbir öğrencimizi tembelliğe alıştırmak istemiyoruz. Ancak bazı sorular var ki öğrencilerimiz bunların cevaplarını bulmakta çok zorlanıyorlar. Bazı sayfalar da bu cevapları maalesef doğru bir şekilde vermemektedir. Biz ise işinin ehli insanlar olarak bu konuda öğrencilere yardımcı olmayı amaç edinmiş insanlarız. Yeter ki öğrencilerimiz derslerine çalışsınlar, derslerinde başarılı olsunlar ve bir şeyler öğrenebilsinler.

Bazı zamanlar da velilerimizin sitemizi ziyaret ettiğini görüyoruz. Onlar da çocuklarına yardımcı olmak amacıyla internetten yararlanıyorlar. Onlarında sitemizde yorumlarını görmek bizi pek memnun edecektir. Sizden gelecek eleştiriler bizi çok daha iyi yerlere getirecektir. Tekrardan bütün öğrencilerimize derslerinde kolaylıklar ve başarılar dileriz.


23 Yorumlar

 1. 36. sayfadaki 2. soru e şıkkı = olacak yanlış olmuş

 2. oha çok iyi çok iyi

 3. Sanane Isminmden

  43. Sayfa yok

 4. harikasınızzzzzzz!!

 5. harikasınızzzzzzz!! devammmm

 6. İyi çok güzel

 7. güzel bir site. teşekkür ederiz..

 8. beğendim

 9. Adını Vermek İstemeyen Ali

  Çok İşe Yarıyor Bu Site Vallah Ödev Yardımcısı Gibi

 10. Hadi cevap istiyorum

 11. İlk kez kullanıyorum şimdiden memnun kaldım.🤔🤔🤔

 12. 119. sayfa eksik

 13. Sizi gidi sizi demek burdan yapip hocaya yalan soyluyorsunuz demek

 14. abi çok iyi tüm mat ödevlerine burdan bakıyom dhjkfdjksf

 15. ÇOK İSİME YARIYO D..D..D

 16. Güzel olmuş çok işe yaramış

 17. Çok iyi olmuş abiii… Süper

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir