Darbeden Demokrasiye 15 Temmuz Demokrasi Zaferi Kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar

Darbeden Demokrasiye 15 Temmuz Demokrasi Zaferi Kompozisyon

Darbeden Demokrasiye 15 Temmuz Demokrasi Zaferi Kompozisyon Örneği 

15 Temmuz 2016 gecesini hatırlayanınız var mı? Hani o kalleş kurşunlar milletimizin üzerine sıkılıyordu, hani o hain uçaklar vatanımın o güzel gökyüzünde uçarak insanlara bomba yağdırıyordu, hani o şerefli asker formasının içine giren hainler tarafından milletimizin üzerine kurşun sıkıyorlardı.

Bir darbe girişimi yaşandı o gece. Ama yüce Türk milleti bu darbe girişimini püskürttü. Darbecilerin karşısında dimdik durdu. Kendini siper etti, kurşunlara aldırış etmedi ve demokrasisini korumak için her şeyini ortaya koydu. 15 Temmuz gecesi demokrasi zaferi yaşandı ülkemizde. 15 Temmuz gecesi demokrasi kazandı ve darbecilere en güzel cevabı yüce Türk milleti verdi.

Darbeden demokrasiye geçişimizde çok şehit verdik. 216 insanımız demokrasi uğruna şehit oldu. O şehitler her daim rahat uyusunlar. Çünkü demokrasi için canlarına ortaya koyan o fedakâr cesur insanlar sayesinde ülkemiz şu dimdik ayakta.

15 Temmuz demokrasi zaferimizi ise taçlandıran tabiki tutmuş olduğumuz demokrasi zaferleri oldu. Milletimiz demokrasisine sahip çıktı. Darbecilere geçit vermedi ve 15 Temmuz demokrasi zaferini yaşadı.

Ülkemizin ve milletimizin 15 Temmuz demokrasi zaferi kutlu ve mutlu olsun…


Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ