Dük oldu hödük mektubu

Dük oldu hödük mektubu

Dük oldu hödük mektup

Sevgili Ahmet Amca,

Dük adında çok mu çok tatlı bir köpek var. Ama Dük sahipsiz ve kimsesiz. Biliyorum ki senin müstakil bahçeli bir evin var. Hayvanları da sevdiğini tahmin ediyorum.

Dük uysal ve sakin bir köpek onu sahiplenmeyi ve beslemeyi düşünür müsün? Eğer ki onu sahiplenirsen ben ve Dük çok ama çok mutlu olacağız. Dük’ün kimsesiz kalması hem beni hem de onu çok üzüyor.

Dük şimdiye kadar kimseyi ısırmadı ve kimseye zarar vermedi. O çok uysal bir köpek. O sadece bakım ve ilgi istiyor. Evcil bir hayvan beslerken de onun sağlığına çok dikkat etmek gerekiyor. Eğer ki onu sahiplenirsen aşılarını da zamanında yaptırmalısın. Aşıları yapılmış bir köpek sağlıklı ve güvenilir bir köpek olur.

Bu mektubu sana umutla yazıyorum. Biliyorum ki sen Dük’ü sahipleneceksin ve ona çok iyi bakacaksın. O senin yanında çok mutlu olacaktır. O çok sadık bir canlı eğer ki onu sahiplenmeyi kabul edersen sevinirim.

Mektubuma burda son verirken ellerinden öpüyorum Ahmet Amca. Dük’ü sahiplendiğini düşünerek şimdiden sana teşekkür ediyorum. Allah’a emanet ol.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. kamran deniz diyor ki:

    cok guzel

BİR YORUM YAZ