Gamze Aygün Üç Beden Aşk Kitap Özeti

Sponsorlu Bağlantılar

Gamze Aygün Üç Beden Aşk Kitap Özeti

“Üç Beden Aşk” Aspendos Yayıncılıktan 2015 yılında çıkan 272 sayfalık bir kitap. Üç Beden Aşk kitabının yazarı Gamze Aygün Türk edebiyatının gelecek vaaden genç kadın yazarlarından.

Tarihte benzeri görülmemiş soğuk bir kış gününde, kalp hastası olan üç yaşındaki oğlu Seçkin’in ortadan yok olması, bir taraftan üniversite eğitimini tamamlamaya diğer taraftan da maddi zorlukları aşmaya çalışan Belçin’in bütün planlarını alt üst eder. Olumsuzlukların üst üste geldiği bu mevsimde erkeklerin gözlerini kamaştıran güzelliği ile tacizlere maruz kalan Belçin, yaşadığı bütün olumsuzluklara karşı ayakta durmayı başarabilecek midir?

Gamze Aygün “Üç Beden Aşk” kitabı tavsiye ettiğimiz kitaplardandır. 

Gamze Aygün Üç Beden Aşk Kitabından Küçük Bir Bölüm

*******************

Kendisine, yoksulların celladı olma görevi verilen şu­bat ayının keskin soğuk havası, kar fırtınasıyla birleşince taşların bile bağrını çatlatacak kadar etkili olur. Bu şehrin havası her daim acımasızdır. Kara kış, faili olduğu cinayet­leri bir seri katil titizliği ile işlerken, bu mevsimde zaruri olmadıkça dışarı çıkılması asla tavsiye edilmez. Çatıların üzerinde biriken karlar, aşağıya doğru salman kılıç görü­nümündeki buzdan hançerler fırtınanın etkisiyle müte­madiyen düşer; yol kenarında yürüyen insanların hayati tehlikesini beraberinde getirir. Şubat ayının sonlarına doğru gidildikçe, ilkbahar havasının bu şehirde tuhaf bir beklenti olduğunu ilkokul sıralarında değil bizzat haya­tın kendisinden öğrenen insanlar, mart ayının daha soğuk geçeceğini tecrübe ettiklerinden sürekli hazırlıklı olurlar. Kar yağdığında soğuk en azından insanın içine işlemezdi ve fırtına kar tanelerini az da olsa dağıtabilirdi. Mart ayında ise yağan ani yağmurlarda ıslandıktan sonra bilenmiş…

*******************


Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ