? Bayrak Sevgi Ezan Anadolu Geçen Kompozisyon | Evvel Cevap
Ana Sayfa / Kompoziyon / İçinde Bayrak Sevgi Ezan Yarın Anadolu Toprak Savaş Vatan Dostluk Kurtuluş Kalp Güzellik Geçen Kompozisyon

İçinde Bayrak Sevgi Ezan Yarın Anadolu Toprak Savaş Vatan Dostluk Kurtuluş Kalp Güzellik Geçen Kompozisyon

İçinde Bayrak Sevgi Ezan Yarın Anadolu Toprak Savaş Vatan Dostluk Kurtuluş Kalp Güzellik Geçen Kompozisyon

İnsanlar yaşadığı vatanını, toprağını, bayrağını sonsuz şekilde sevmelidir. Biz Anadolu topraklarının çocuklarıyız. Bu vatan kolay kazanılmadı. Eğer bayrağımız göklerde özgür bir şekilde dalgalanıyorsa bu Türk milletinin yapmış olduğu ve kazandığı Kurtuluş Savaşının bir sonucudur.

Atatürk ve Türk milleti Kurtuluş Savaşını kazanmamış olsaydı şimdi bizim ne vatanımız ne toprağımız ne bayrağımız ne de ezanımız olacaktır. Eğer ezanlarımız hiç durmadan okunuyorsa bu bizim yapmış olduğumuz savaşları kazanmamızın bir sonucudur.

Anadolu kardeşliğin, dostluğun, sevginin toprağıdır ana vatanıdır. Dün de böyleydi bugün de böyle yarın da böyle olacaktır. Kardeşlik, dostluk, sevgi hiçbir zaman Anadolu topraklarından eksik kalmayacak.

Topraklarımızda her zaman şanlı bayrağımız dalgalanacak her zaman  ezanlarımız okunacak her zaman dostluk, kardeşlik, sevgi türküleri söylenecek. Bizim kalbimiz bu vatan için sonsuzu dek atacaktır.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir