? Nejat İşler Gerçek Hesap Bu Kitap Özeti | Evvel Cevap
Ana Sayfa / Kitap Özetleri / Nejat İşler Gerçek Hesap Bu Kitap Özeti

Nejat İşler Gerçek Hesap Bu Kitap Özeti

Nejat İşler Gerçek Hesap Bu Kitap Özeti

“Gerçek Hesap Bu” Can Yayınlarından 2016 yılında çıkan 184 sayfalık bir kitap. “Gerçek Hesap Bu” kitabının yazarı Nejat İşler. Nejat İşler’in sinema ve televizyon ekranlarından tanıyoruz. Aynı zamanda büyük bir hayran kitlesi var. “Gerçek Hesap Bu” ise son dönemlerde en çok satan kitaplarından bir tanesi. Nejat İşler “Gerçek Hesap Bu” kitabında hayallerini anlatıyor. Gerçekten olmak istediği yerleri ve birlikte olmak istediği insanları anlatıyor.

Nejat İşlerin “Gerçek Hesap Bu” kitabı tavsiye ettiğimiz kitaplardandır. 

Gerçek Hesap Bu kitabından küçük bir bölüm

********************

“EVLADIMA MİRAS BU SEVDA”

“Sende Beşiktaşlı tipi var…”

Tüh ulan, yakalandık iyi mi? Yine…

Tanıyanlar bilir, ağzımda bakla ıslanmaz. Öyle gizli örgüt üyesi falan olamam. Biraz içki ve kıyak bir mani­ta eşliğinde her şeyi okurum. Ve fakat benden, olmadı­ğım bir figür yaratma heveslileri, “çok şahane bi’ deli­kanlı” olduğumu, tek kusurumun, Fenerbahçe’ye olan tutkum olduğunu söyler. Yekten söyleyeyim: “Bana içi­ne giremeyeceğim elbise dikmeyin…”

Koşullar hep çok elverişliydi aslında. Dayım; Me­tin, Ali, Feyyaz ve Gökhan’la beraber, Beşiktaş altyapı­sının en güzide topçularındandı. Şeref Stadı’nda an­trenman seyretmişliğim, soyunma odasında, tüm takı­mın pipilerini görmüşlüğüm var. “Atom Karınca Rıza” ile Eyüpspor maçları da seyrettik; evde, dayımın bana kocaman gelen formalarını giyip Beşiktaş maçlarının canlandırmasını da yaptım. Üniversiteyi Beşiktaş’ta okudum. Beşiktaş Köyiçi’nden, Ortaköy’den çok arka­daşım oldu. Cem Yakışkan’ın dükkânı Esperi’de sarhoş oldum, Çarşılı delikanlılar taşıdı küfemi. Serpil Hamdi Tüzün, hâlâ ilah gibi bir şey benim için. Bilic’i çok…

********************Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir