Sizce insanların kimi zaman anne-babalarının,arkadaşlarını şehirlerini,geçmişteki güzel günlerini özlemlelerinin temel sebebi ne olabilir

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce insanların kimi zaman anne-babalarını, arkadaşlarını şehirlerini, geçmişteki güzel günlerini özlemelerinin temel sebebi ne olabilir?

İnsanlar hep mutlu yaşayamıyorlar.. Onların en mutlu anlar bu dünyadaki en saf günleridir.Yani çocukluk günleridir. Çoğu insan hep o mutlu günlere özlem duyar. Çünkü o mutlu güzel günlerde insanların en güzel hatırları anıları ve ilkleri saklıdır.

Okula başlanılan ilk gün, ilk lunaparka gitme, ilk defa yüzme, biraz daha ilerde ilk defa aşık olma gibi unutamadıkları anlar saklıdır geçmişte.Bazen bir kardeşin doğumu, bazen öğretmenin pekiyi demesi, bazen anneye sarılmak insan işte bu gibi duygular için hep hatıralarını canlı tutar.

 Bazen ailelerini, bazen çocukluklarını, bazen şehirlerini özlemelerinin temel sebeplerinin başında bunlar gelmektedir. Unutmayalım ki insanoğlu bu hayatta doğar, yaşar ve ölür ve geride bazen acı bazen tatlı izler bırakır.


Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ