? Televizyon İnternet Sosyal Medya Aile ve Arkadaşlık | Evvel Cevap
Ana Sayfa / Kompoziyon / Televizyon İnternet Sosyal Medya Aile ve Arkadaşlık Bağlarını Güçlendirir ile İlgili Kompozisyon

Televizyon İnternet Sosyal Medya Aile ve Arkadaşlık Bağlarını Güçlendirir ile İlgili Kompozisyon

Televizyon İnternet Sosyal Medya Aile ve Arkadaşlık Bağlarını Güçlendirir ile İlgili Kompozisyon

Aile ve arkadaşlarımızla olan ilişkilerimiz çok önemlidir. Onlarla kurduğumuz bağ da çok ama çok özeldir. Peki bu bağları ne güçlendirir. Sevgi, saygı, sadakat vs… Bunların hepsi tabikii aile ve arkadaşlık bağlarımızı güçlendirecektir.

Televizyon, internet, sosyal medya vb. iletişim araçları da aile ve arkadaşlık bağlarımızı güçlendirecektir. İnternet ve sosyal medya sayesinde her an iletişim içinde olacağız ve sevdiklerimizden uzak da olsak bile onlara daha çok zaman ayırabileceğiz. Belki de bizi o an görmek bize o an bir şeyler söylemek isteyeceklerdir. İşte bu internet, sosyal medya sayesinde olacaktır.

Peki televizyonun nasıl bir katkısı olabilir bu bağların kuvvetlenmesinde. Düşünsenize haftada 1 sefer ailenizle ve arkadaşınızla bir programı bir diziyi bir belgeseli birlikte izlediğinizi. O anki heyecanlarınız duygularınız yaşayacağınız şeylere ortaklık yapacaksınız ve bu sayede televizyon aile ve arkadaşlık bağlarınızın güçlenmesine yardımcı olacaktır.

Tabiki de en güzeli onlarla birlikte zaman geçirmek, karşılıklı bir çay kahve içmektir. Ama karşılıklı oturamıyor onlara bu şekilde ulaşamıyorsak internet ve sosyal medya bu bağların kopmamasını sağlayacaktır.Tek Yorum

  1. Sagolun isime yaradi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir