Testi Çöz 100 TL Kazan
TIKLAYINIZ

12 Mart 2017 Dolunay aslan burcu

Ana Sayfa / Burçlar / 12 Mart 2017 Dolunay başak burcu

12 Mart 2017 Dolunay başak burcu12 Mart 2017 Dolunay Başak Burcu

12 Mart 2017 tarihi burçlar için çok önemli bir tarih. Özellikler başak burcunda olanlar için. Bilindiği üzere başak burcundan olanların doğum tarihleri 24 Ağustos ile 23 Eylül tarihleri arasında doğanlar. Başakburcunun en önemli özelliği ise bu burçtan olan kişilerin akıllı olmasıdır. Analitik düşünme yeteneğine sahiptirler, olaylara akılcı yaklaşırlar ve ince eleyip sık dokurlar.

12 Mart 2017 Dolunay başak burcunda

Peki 12 Mart 2017 Dolunay neden başak burcunda. Çünkü dolunay 12 Mart 2017 tarihinde saat 17:54’de 22° başak burcunda dolunay ortaya çıkacak. Bu başak burcunda olanlar için çok önemli bir durum.

Başak burcu toprak elementinin değişken özelliklerini taşır. Emek verilen ürünlerin toplandığı, emeği karşılığının alındığı zamandır. Kabiliyetlerimizi değerlendirmemiz, usta – çırak gibi kavramlar başak burcunu ifade eder.

Başak burcunda olanlar için dolunay dönemi önemli şeyler ifade ediyor. Gerek şahsi gerek kamusal alanda, çalışma alanında, eğitim alanında, günlük hayatta, beslenme gibi şeylerde önemli değişiklikler meydana gelebilir.

12 Mart 2017 dolunay“ın ana fikri ben – biz ikilisindeki dengenin korunmasıdır. Bu denge korunurken yaşanabilecek gerilimler ve sınavlarla da karşılaşılabilir. Şahsi istekler, hedeflerimiz, karşımızda olan şahsın hayattan beklentilerinden kaynaklı yaşanacak sıkıntılar, eşitlik, denge, düzen gibi kavramlarda ve bunların getireceği şeylerle karşı karşıya kalınabilir.

12 Mart 2017 Dolunay başak burcunda ilişkilerimiz, yapmış olduğumuz işbirlikleri, yurt yönetimi, düşmanlıklar, danışmanlıklarımız a dikkat etmeliyiz.

12 Mart 2017 Dolunay başak burcunda sıhhat, diyet ve günlük yaşantımızdaki düzen dikkat çekiyor. Bu zamanda özellikle sindirim sistemimiz biraz daha hassas olma eyiliminde. Yaşayabilecekleri stres’e de dikkat etmek zorundalar. Bu stresli yaşam vücudun metabolizmasını bozabilir.

12 Mart 2017 Başak dolunayında yaşanacak gerilimlere dikkat edilmelidir. Ruhsal ve psikolojik anlamda zor günler yaşanabilir. Ama bu zor zamanlarda başak burcundakiler olabildiği kadar stresten uzak ve sevdiği şeylerle ilgilenmelidirler.

 

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!