Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / 12 Şubat 2017 Survivor kim elendi
2017-survivor

12 Şubat 2017 Survivor kim elendi

Sponsorlu Bağlantılar


12 Şubat 2017 Survivor kim elendi

TV8 ekranlarında haftanın 4 günü yayınlanan ve Türkiye’nin en çok izlenen yarışmalarından olan Survivor 2017 bugünde müthiş mücadelelere sahne oldu. 11 Şubat 2017 Cumartesi günü oynanan ve dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllülerde moraller oldukça düşük.

Survivor adasında gönüllülerdeki yarışmacılara baktığımız zaman bir gruplaşma olduğunu görüyoruz. Özellikler Survivor Erdi, Survivor Sadin ve etrafındakiler ile Survivor Gökhan Gözükan, Survivor Ogeday ve etrafındakilerin oluşturduğu bir gruplaşma. Gönüllüler ikiye bölündüğü için ada konseyinde yazılan isimlerde bu gruplaşmanın bir sonucu oldu.

Peki “12 Şubat 2017 Survivor kim elendi

Ada konseyinde, 11 Şubat 2017 dokunulmazlık oyununu kaybettikleri için, 2 aday çıkarmaları gerekirken oyların eşit olmasından dolayı 3 aday çıktı. Oylama sonucun Survivor Erdi Ünver, Survivor Yiğit’in ismi yazıldı. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Survivor Tuğçe Melis ise Survivor Sadin‘in ismini verdi. Gönüllülerin konseyde 3 isim vermesi ise onlara açısından büyük bir şansızlık oldu.

12 Şubat 2017 dokunulmazlık oyunları oynandıktan sonra elenen isimler 13 veya 14 Şubat’ta belli olacak. Şu an için sadece eleme potasına giren Survivor Erdi, Survivor Yiğit, Survivor Sadin ismi var.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir