Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / 13 Mart 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

13 Mart 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar

13 Mart 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Türkiye’nin en çok izlenen yarışması olan ve TV8 ekranlarıyla bütünleşen Survivor 2017 bu akşamda nefes kesen mücadelelere sahne oldu. Dokunulmazlık oyunlarını art arda kaybeden ünlüler takımı bugün daha hırslı bir şekilde oyunlara çıktılar.

12 Mart 2017 Survivor ödül dokunulmazlık oyununu oynanırken Survivor İlhan Mansız’ın agresif tavırları dikkat çekti. Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlülerde Survivor Fatih Hürkan ve Survivor İlhan Mansız kavga ettiler.

Survivor dokunulmazlık oyunlarını kaybeden ünlüler takımı Survivor Adem Kılıççı, Survivor Şahika, Survivor Fatih Hürkan ve Survivor Pınar ile eleme potasına girdiler.

Survivor ünlüler arasındaki bu tartışmalar ve kavgalar sürdüğü sürece dokunulmazlık oyunlarını kaybedecekler gibi görünüyor. Ünlüler takımının bir an önce bu tartışmaları sonlandırması ve dokunulmazlık oyunlarına konsantre olması gerekiyor.

13 Mart 2017 Pazartesi Survivor ödül oyununu kim kazandı

13 Mart 2017 Survivor ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı çok iyi bir performans sergiledi ve 13 Mart 2017 Survivor ödül oyununu kazanmayı hak ettiler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry

Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir