Testi Çöz 100 TL Kazan
TIKLAYINIZ

13 Mart 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

14 Mart 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Ana Sayfa / Survivor / 14 Mart 2017 Survivor kim elendi

2017-survivor

14 Mart 2017 Survivor kim elendi14 Mart 2017 Survivor kim elendi

Türkiye’nin en çok izlenen yarışması olan Survivor‘da haftalar geçtikçe heyecan artıyor. 13 Şubat 2017 Survivor ödül oyununu kazanan ünlüler takımı şu ana kadar Survivor tarihindeki en güzel yemeklerden birisini yediler. Survivor İlhan Mansız “kuzu tandır” Survivor Adem Kılıççı ise “saç kavurma” yazmıştı ve yemek konseyinde hem kuzu tandır ve hem de saç kavurma oylandı. 13 Mart 2017 Survivor ödül oyununu kazanan ünlüler bu iki yemeği de doyasıya yediler.

Survivor ödül oyunlarını art arda kazanan ve ödül oyunlarında başka bir kimliğe bürünen ünlüler takımı maalesef bu performansını dokunulmazlık oyunlarından gösteremiyorlar. Dokunulmazlık oyunlarında 2 haftadır 4’er aday çıkaran ünlüler takımından bu sebepten dolayı 2 yarışmacı elendi.

14 Mart 2017 Salı Survivor kim elendi

Survivor ünlüler takımından eleme potasına giren adaylar ise şu şekilde sıralandı;

Bu adaylara baktığımıza zaman ise Survivor Adem Kılıççı’nın ve Survivor Sema Apak’ın performansları çok iyi olmasına rağmen eleme potasına girdiler. Survivor Şahika ve Survivor Fatih Hürkan performanslarının kötü olmasından dolayı eleme potasına girdiler.

14 Mart 2017 Survivor adaından Survivor Fatih Hürkan elendi. Survivor Fatih Hürkan ünlüler adasından elenen son isim oldu. Survivor ünlüler takımına daha sonradan katılan Survivor Fatih Hürkan adada kaldığı günlerde oyunlarda çok iyi bir performans sergileyememişti. Bizce de gitmesi gereken adaylardan birisiydi.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!