Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / 14 Mart 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

14 Mart 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar

14 Mart 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Şu ana kadar ki belki de en çekişmeli ve heyecanlı Survivor yarışması Survivor 2017 olsa gerek. Yarışmacılar çok ama çok iyi oyunlar çıkartıyor. Özellikle ödül oyunlarında yarışmacılar daha bir hırslı çıkıyorlar. Ödül oyunlarını art arda kazanan ünlüler ödül oyunlarına ambargo koydular. Fakat buna karşılık arka arkaya da dokunulmazlık oyunlarını kaybettiler. Ünlülerin dokunulmazlık oyunlarının kaybetmesiyle adaya iki yarışmacı veda etti.

14 Mart 2017 Survivor adasında özellikle Survivor Çılgın Sedat ve Survivor İlhan Mansız arasındaki tartışma dikkat çekiciydi. Survivor Çılgın Sedat 13 Mart 2017 günü bireysel sembol oyununu Survivor İlhan Mansız yarışma esnasında kendisine bağırmasından dolayı kaybettiğini söyledi. Bu iddiayı Survivor Fatih Hürkan‘da destekleyince Survivor İlhan Mansız çok ama çok sinirlendi. Tam da ünlüler adasında sular duruldu derken yeni bir tartışmanın çıkması ünlüler arasındaki ayrılıkların ve gruplaşmaların devam edeceğini gösteriyor.

14 Mart 2017 Salı Survivor ödül oyununu kim kazandı

14 Mart 2017 Survivor ödül oyununun ödülü “iletişim ödülü”ydü. Bilindiği üzere iletişim ödülünü en son kazanan taraf ünlüler takımı olmuştu ve ailelerinden gelen mesajları okumuş ve ailelerinin fotoğraflarını görmüşlerdi.

14 Mart 2017 Survivor ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler iletişim ödülü için çok ama çok büyük bir mücadele verdiler ve bugünkü iletişim ödülünü kazanmayı hak ettiler. Aileleriyle görüşmeleri ise takıma çok iyi bir moral oldu.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry

Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir