Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Üretimin Arttırılması Ülke Ekonomisine Nasıl Bir Katkı Sağlar

Dilimizi Yabancı Dillerden Korumak İçin Yeteri Kadar Özen Gösteriyor Muyuz İle İlgili Kompozisyon

Ana Sayfa / Sorularınız / 2016′ nın Nasıl Bir Yıl Olmasını İstiyorsunuz Beklentileriniz Nelerdir
Ödev Soruları

2016′ nın Nasıl Bir Yıl Olmasını İstiyorsunuz Beklentileriniz Nelerdir

Sponsorlu Bağlantılar


2016′ nın Nasıl Bir Yıl Olmasını İstiyorsunuz Beklentileriniz Nelerdir?

2016 yılından herkesin bir beklentisi vardır. Bu beklentiler umutlarla dolu beklentilerdir. Farklı meslek grubu ve yaştaki insanlara sorduk, 2016 yılından beklentileriniz, 2016 yılından neler istiyorsunuz diye. Bakalım cevaplar nasıl olmuş.

Fabrika İşçisi: 2016 yılında maaşıma zam yapılmasını istiyorum. Günde 12 saat çalışıyorum, bu çalışma koşullarının düzeltilmesini istiyorum ve emeğimin karşılığını almak.

Lise Son Öğrencisi: 2016 yılında LYS ve YGS sınavlarından iyi bir puan alıp iyi bir üniversiteyi kazanmak istiyorum. Eğer 2016 yılında iyi bir üniversite kazanamazsam bir sene daha hazırlanmam gerekecek. Umarım 2016 yılında üniversiteli olurum.

Zengin İş Adamı: 2015 yılı bizim için çok iyi bir yıl olarak geçti. Çokça ihracat yaptık ve bir kamyon dolusu para kazandık. 2016 yılında daha da çok kazanmayı düşünüyoruz. Bir de milli piyango bileti aldım büyük ikramiye bize çıkarsa iyi olur.

Evsiz Bir Adam: 2000 yılından beri sokaklarda uyuyorum. Sokaklar benim evim oldu. 2015 yılında sokaklardaydım evsizdim. 2016 yılında bir başımı sokacak bir evim, evden de öte bir gecekondum olursa dünyanın en mutlu insanı ben olacağım.

Askerden Yeni Gelmiş Bir Delikanlı: 2013 yılından beri bir sevdiğim var. Askerliğimi yeni bitirdim. 2016 yılında sevdiceğimi babasından isteyip nişanlanmak ve en kısa zamanda evlenmek istiyorum.

4 Aylık Hamile Bir Anne: Hamile olduğum için çok mutluyum. 2016 yılında çocuk sahibi olacağım. 2016 yılında anne olacağım. Umarım bebeğim sağlıklı olur. Onu sabırsızlıkla bekliyorum.

Herkesin 2016 yılından beklentileri farklı farklı. İnşallah herkesin dilediği istediği şeyler olur.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir