Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

2021 YKS Başvuruları Ne Zaman Bitecek ?

2021 Yükseköğretim Kurumlar Sınavı (YKS) başvuruları 4 Şubat 2021 tarihinde başlamıştı. Başvurular devam ederken hala başvuru yapmayan adayların başvuru tarihinin ne zaman sona ereceğini merak ediyorlar. Peki 2021 YKS son başvuru tarihi ne zaman?

2021 YKS Başvuruları Ne Zaman Bitecek ?

2021 Yükseköğretim Kurumlar Sınavı (YKS) sınavı başvurularını Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün twitterdan yaptığı açıklama ile başladığını duyurmuştu. Başvurular 4 Şubat günü başladı ve üstünden 17 gün geçti fakat hala başvuru yapmayan yada yapamayan adaylar var.

2021 YKS’ ye girecek olan adayların başvurularını en geç 2 Mart gününe kadar yapmış olmaları gerekiyor. Yani Yükseköğretim Kurumlar Sınavı için son başvuru tarihi 2 Mart. Sınava girmek isteyen adayların o güne kadar başvurularını yapmış ve paralarını yatırmış olmaları gerekiyor.

Para Yatırmak İçin Son Tarih 3 Mart!

YKS başvuruları 2 Mart günü sonra eriyor. Para yatırmak için ise son 3 Mart. Sınava girmek isteyen adayların, belirli banka ve bankamatiklerden 3 Mart gününe kadar ödemiş olmaları gerekiyor. Geç başvuru tarihi ise 16 Mart ile 17 Mart arasında yapılacak.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
1
1
0
0
1
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!