Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Evvel Video
Güncel Konular

22 Ocak: Search Console, verilerinizde değişikliğe neden olabilecek bir altyapı güncellemesi gerçekleştirdi.

Evvel YouTube

22 Ocak: Search Console, verilerinizde değişikliğe neden olabilecek bir altyapı güncellemesi gerçekleştirdi. 

Google en son güncellemesini “[tooltip text=”google webmaster tools” gravity=”nw”]22 Ocak: Search Console, verilerinizde değişikliğe neden olabilecek bir altyapı güncellemesi gerçekleştirdi. Search Console veri bozuklukları hakkında daha fazla bilgi edinin. [/tooltip]” göndermiş olduğu mesajla belirtmiş oldu. Birçoğumuz google webmaster toolsu açtığımızda:

22 Ocak: Search Console, verilerinizde değişikliğe neden olabilecek bir altyapı güncellemesi gerçekleştirdi. Search Console veri bozuklukları hakkında daha fazla bilgi edinin. 

uyarısını aldık. Google botları her geçen gün gelişiyor ve akıllı hale geliyor. Bu güncelleme sonrasında muhtemeldir ki kopya içerik sahibi web siteleri hit kaybına uğrayacak. Hit aldıkları kelimelerde sıralama kaybı yaşayacaklardır. Yok eğer diyorsanız ki “Benim sitemde kopya içerik yok, ben başkasından çalmam, başkalarının emeğine saygı duyarım.” o zaman bu uyarıyı dikkate almanıza gerek yok.

İlerleyen günlerde web sitelerinin nasıl bu güncellemeden etkileneceğini takip edeceğiz. Siz de bu güncellemeden olumlu veya olumsuz etkilendiyseniz yorum bölüme yazınız.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0