Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / 28 Şubat 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

28 Şubat 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


28 Şubat 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

28 Şubat Survivor ödül oyunu her ödül oyununda olduğu gibi bugün de çok heyecanlı geçti. Ödül oyunlarını oynamak survivor yarışmacıları için ne kadar zorsa izleyenler içinde o kadar keyifli. 27 Şubat Survivor ödül oyunu ünlüler takımı kazanmış ve çok lezzetli bir döner yemişlerdi. Dünkü ödül oyununun ödülü olan döneri ünlüler yemeye doyamadı ve biraz da olsa açlıklarını bastırmış oldular. Gönüllüler takımı ise 27 Şubat Survivor ödül oyununu kaybettikleri için moral olarak çok kötü oldular ve döner ödül oyununu kazanmayı çok istiyorlardı.

Peki “28 Şubat 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

28 Şubat 2017 Survivor ödül oyunununda en dikkat çeken Survivor Furkan Kızılay ile Survivor Adem Kılıççı‘nın tartışması oldu. Survivor Furkan Kızılay’ın son günlerdeki hırsı ve agresif tavırları ise dikkat çekici. Survivor Furkan Kızılay Adem Kılıççı’ya “sen adam mısın” diye bağırınca Survivor Adem Kılıççı bu söze çok sinirlenip Furkan’ın üzerine yürüdü. Tabiki bu tartışma Acun Ilıcalı’nın  da dikkatini çekti ve ada konseyinde bu tartışmanın konuşulacağı kesin gibi görünüyor.

28 Şubat Survivor 2017 ödül oyununu gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı bugün çok iyiydi ve ödülü almaya hak kazandılar. Takımdaki pek çok yarışmacı elinden gelen her şeyi ortaya koydu ve bugünkü ödülü almaya hak kazandılar.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir