Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

31 Aralık 2020 Tarihine Kadar Sınav Yok

Geçtiğimiz günlerde Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yaptığı açıklamada 31 Aralık 2020 tarihine kadar uzaktan eğitim  yapılacağını açıklamıştı. Sınavlarla ilgili bir açıklama daha geldi.

31 Aralık 2020 Tarihine Kadar Sınav Yok

13 Kasım Cuma günü okullar ara tatile girmişti. Herkes 23 Kasım’da okulların açılmasını beklerken artan vaka sayıları yüzünden okullarda yüz yüze eğitim şimdilik bitti. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yatığı açıklamada 31 Aralık 2020 tarihine kadar eğitim ve öğretimin uzaktan olacağını duyurdu.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk daha sonra sınavlarla ilgili bir açıklama yaptı. Uzaktan eğitim ve öğretim yapılırken 31 Aralık 2020 tarihine kadarda çocukların sınav olmayacağını duyurdu. Çocuklar bu dönemi sadece uzaktan eğitim dersleriyle geçirecek ve okullar açılınca sınavlarını olacaklar.

Kurallara Ne Kadar Uyulursa Okula O Kadar Erken Dönebiliriz

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk aynı zamanda okulların tekrar yüz yüze eğitime başlayabilmesi için çocuklarımızın ve toplum olarak kovid-19 kurallarına uymamız gerektiğini ve bu kurallara uyduğumuz taktirde en kısa zamanda okullara dönebileceğimizin altını çizdi.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
1
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!