Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Survivor 31 Mart 2017 ödül oyununu kim kazandı

Türkiye'deki deve sayısı kaçtır?

Ana Sayfa / Survivor / 31 Mart 2017 Survivor ödül oyunu kim kazandı
2017-survivor

31 Mart 2017 Survivor ödül oyunu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


31 Mart 2017 Survivor ödül oyunu kim kazandı

Şu ana kadar ki en zor yarışmalardan biri olan Survivor 31 Mart 2017 günü müthiş bir mücadeleye sahne oldu. Survivor 31 Mart 2017 ödül oyununu kaybeden gönüllüler takımı bu hafta oynanacak bütün ödül oyunları 1-0 geriden başlayacaklar. Kısaca bir hesap yapacak olursak gönüllüler takımı 1. ve 2. turda 5 oyun değil 6 oyunu kazanmalılar ki turu kazansınlar. Ünlüler takımı ise 5 oyun kazanmaları dahilinde turu da kazanmış olacaklar.

Bu hafta oynanacak olan ödül oyununda gönüllüler takımının 1-0 geride başlaması onlar için büyük bir handikap. Takımdaki güçsüz yarışmacılardan da puan kaybettiklerini düşünürsek gönüllüler takımının ödül oyunlarında ne yapacakları büyük bir merakla bekleniyor. Özellikle Survivor Erdi Ünver’in dibe vuran performansı yüzünden gönüllüler takımının oyun kaybetmesi ise doğal karşılanabilir. Ama birçok gönüllü yarışmacı Survivor Erdi Ünver’in kötü performansından dolayı adadan gitmesini istiyor. Aynı zamanda Survivor Berna Keklikler’in uyumsuz davranışlarından dolayı da Survivor Berna’nın adadan bir an önce gitmesini istiyor.

Ünlüler takımında ise şu an itibariyle 2 grup var. Survivor Adem Kılıççı’nın grubu ve Survivor İlhan Mansız’ın grubu. Ama yarışmalar kazanıldıkça bu gruplaşmalar arasındaki çekişmeler de azalıyor.

31 Mart 2017 Cuma Survivor ödül oyunu kim kazandı

Bu haftaki ödül oyununda yarışmacılar ringe çıktılar. Survivor Adem Kılıççı ve Survivor Sabriye Şengül’ün bildiği yerler. Hatta ringe çıkan Survivor Elif ile Survivor Sabriye Şengül arasında küçük bir tartışma çıktı. Survivor Sabriye Survivor Elif’i vurmakla tehdit etti. Peki “31 Mart 2017 Survivor ödül oyunu kim kazandı”

31 Mart 2017 Survivor’da kıran kırana bir mücadele yaşandı. 31 Mart 2017 Survivor ödül oyununu gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı çok iyi bir performans sergilediler ve ödül oyununu kazanmayı hak ettiler. Ödül ise Migros’tan geldi. Migros’un ürettiği pek çok et ürünü bu haftanın ödülü oldu.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Tek Yorum

  1. Hani Unluler demistiniz neden degistirdiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir