Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları
TIKLAYINIZ

4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 69 Cevabı

Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Cevapları / 4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 186 Cevabı

4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 186 Cevabı4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 186 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Ufuk ÖZÇELİK tarafından 304 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Burcu GÜRCAN tarafından yapılmış.

4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 186 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

19. Manav Basri Bey, sattığı kavun, karpuz ve kivi sayıları ile yandaki çetele tablosunu oluşturdu. Çetele tablosundaki verilere göre aşağıdaki sıklık tablosu ve nesne grafiğini tamamlayınız.

20. 4/A sınıfındaki öğrencilere, “En çok hangi dersi seviyorsunuz?” sorusu soruldu. Öğrencilerin verdikleri cevaplarla yandaki sıklık tablosu oluşturuldu.

a) Öğrencilere sorulan soru, veri toplamaya uygun mudur?
b) Sıklık tablosundaki verileri şekil grafiği ile gösteriniz.

4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 186 Cevabı

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!