Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

6 Eylülde Okullar Açılıyor!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okulları 6 Eylül’de açmak istediklerini ve Covid-19 tedbirlerine uyarak vaka sayıların yükselmemesi için halkımızdan ricada bulundu. İşte haberimizin detayları…

6 Eylülde Okullar Açılıyor!

2020 – 2021 eğitim ve öğretim dönemi 2 Temmuz günü sona ermişti. Eğitim ve öğretim döneminin sona ermesiyle birlikte 5 Temmuz günü telafi eğitim başladı. Telafi eğitimine katılan öğrenciler “Telafide Ben de Varım” programından kayıtlarını yaptırmışlardı. Telafi eğitimi devam ederken öğrenciler okulun ne zaman açılacağını merak eder oldu.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 2021 – 2022 eğitim ve öğretim döneminin akademik takvimin açıkladı ve açıklanan akademik takvimde 2021 – 2022 eğitim ve öğretim döneminin 6 Eylül günü başlayacağını belirtti. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’ta akademik takvime uymak için çalıştıklarını ve okulların 6 Eylül’de açılmasını istediğini söyledi.

Kurban Bayramında Covid-19 Önlemlerine Uyup Vaka Sayılarının Yükselmesini Engellemeliyiz

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk konuşmasında halkımızdan dikkatli davranmasını rica etti. Kurban bayramında Covid-19 önlemlerine uymamamız gerektiğini ve vaka sayılarının yükselmemesi için çaba göstermemiz gerektiğini söyledi.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!