Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Mikroskobik canlıların hepsi zararlı mıdır açıklayalım

Çevremizi gözlemlediğimizde yer kabuğunun hangi maddelerden oluştuğu hakkında neler söyleyebiliriz

Ana Sayfa / Sorularınız / Açıkta satılan besinler sağlığımızı nasıl etkiler açıklayalım
Ödev Soruları

Açıkta satılan besinler sağlığımızı nasıl etkiler açıklayalım

Sponsorlu Bağlantılar


Açıkta satılan besinler sağlığımızı nasıl etkiler açıklayalım

Açıkta satılan besinler günlük hayatın mikroplarından tozundan çokça etkilenmektedirler. Bunun yanında daha hızlı bozulabilmektedirler. Bu da içerdikleri besin maddelerinin faydalarını azaltmaktadır. O yüzden mümkün olduğunca ambalajlı ya da kutusuna konmuş iyi korunmuş besinleri tercih edelim.

Faydalı Bilgi: Deyimler içerdikleri anlamlarla bizlere hayat hakkında önemli tecrübeler kazandırırlar. Deyimler bu yönleriyle bir dilin en zengin kaynaklarındandır. Bundan ötürü geçmiş bugün ve gelecekte kullanılan dildeki önemleri hep sabit kalacaktır. Deyimler hayat hakkında tecrübe vermelerinin yanında az sözle çok şey anlatmaları, lafı gediğine oturtmak için kullanışlı olmaları ve de ahenkli bir yapıya sahip olmaları dolayısıyla insanların hemen her gün kullandıkları kültürel birikimlerdir. Deyimleri kullanırken anlamlarını iyi bilmek gerekir. Çünkü her deyim her yerde kullanılmaz. “Deyimlerin anlamları”nı bilmek bizlere dile hâkim olmayı kazandırır. Bundan ötürü bizler “deyimlerin anlamları”nı sizlere ulaştırmak için bu çalışmayı yaptık. Umarım işinize yarar. Keyifli okumalar dileriz sizlere.

2
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

4 Yorumlar

  1. Selamun Aleyküm kurucu abi siteniz çok güzel ödevimin 10 sorusunun 7 sini buradan cevapladım Allah razı olsun sizden başarılarınızın devamını DİLERİM. 🙂

  2. Selamun aleyküm abi siteniz çok güzel kitabın 10 sorusunun 7 cevabını buradan buldum Allah razı olsun teşekkürler.

  3. TEŞEKKÜRLER EVVEL CEVAP !

  4. Harikasın EVVEL CEVAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir