Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Ağustos Ayında Yapılabilecek Aktiviteler

“Ağustos Ayında Yapılabilecek Aktiviteler” ile ilgili yazımızı incelemeye ne dersiniz?

Ağustos Ayında Yapılabilecek Aktiviteler

Sıcakların iyice bastırdığı ve bizi kavurduğu bir ayda ne yaparsak yapalım ter içinde kalıyoruz! Sıcak hava, nem, durmadan terlemek ve her şeyin çok ılık hissettirmesi yüzünden elimizi bile kaldıracak gücümüz kalmıyor.

Bu sıcak Ağustos günlerini geçirmek, verimli zaman hissiyatına erişmek için Ağustos ayında yapılabilecek birkaç aktiviteyi sizin için derledik ve düzenledik. Umarız esen rüzgarınız bu ay hiç eksik olmaz!

Su Savaşı

Yaz mevsiminin vazgeçilmezi ve dostlarla samimi vakit geçirmenin kilit noktası su savaşıdır. Serinlemenin eğlenceli bir yolu olan su savaşı, aynı zamanda hareketsiz geçen günlerimizin acısını çıkartmak ister gibi kalori yaktırır. Gelecekte, yaz mevsimlerinin her anında sevdiklerinizle yaptığınız su savaşlarını hatırlayacak ve dolu dolu geçirdiğiniz her yazı özleyeceksiniz.

Çimlerde Yuvarlanmak

Çimlerde yuvarlanmak, uzanarak kitap okumak ve resim yapmak. Ağustos ayında yeşillikler içerisinde oturmanın tadı daima başka olacak. Bir ağacın gölgesinde, çimlerin üzerine oturarak yaptığınız sohbetlerin içeriği önemli olmadan yüzünüze samimi gülümsemeler yerleştirerek hatırlayacağınız birkaç anı olacak.

Meyve Tabakları Hazırlamak

Yaz meyvelerini hepimiz çok severiz. Daima sulu ve tatlı olurlar. Dilim dilim karpuz, avuç avuç erikle geçen yaz mevsimlerinde ufak birkaç sunum örneği inceleyip kendi meyve tabağınızı hazırlayabilirsiniz. Hem görsel açıdan, hem de lezzet açısından yeni bir boyut kazandıracağınız meyveler bu yaz sizin en yakın dostunuz olmak için birinci sıradalar!

DIY

İnternette kolaylıkla örneklerine rastlayabileceğiniz “kendi başına yap” akımlarını izleyebilir ve kendinize göre uyarlayabilirsiniz. Eskimiş kıyafetlerinizi, süs eşyalarınızı veya artık kullanmayacağınız herhangi bir nesneyi atmadan önce tekrar kullanabilir miyim diye düşünmek, onu değerlendirmek için çabalamak hem tasarruf etmenize, hem de el becerilerinizi geliştirmenize neden olur.

Ağustos Ayında Yapılabilecek Aktiviteler ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

2023 Ders Kitabı Cevapları
☺️ BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!