Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Özetleri / Ahmet Batman Korkma Kalbim Kitap Özeti

Ahmet Batman Korkma Kalbim Kitap Özeti

Sponsorlu Bağlantılar


Ahmet Batman Korkma Kalbim Kitap Özeti

Kimileri kedileri kimi köpekleri severmiş… Kimisi yalnızlıktan, kimisi ise kendini güvende hissetmek için. Oysa hiç bir fili sevene rastladınız mı? Çünkü fillere aşık olmak en zorudur. Filler kalbi kırıldıklarında ölürler de ondan. Kalbi başkalarının kalbine denk düşen sevdalar korkutmaz insanı.

Aşkı oyun sananlar okumasın bu kitabı. Çünkü aşk bir oyundan da ötesidir. Korkak kalpler de sevebilir. Aşkın büyüklere göre  küçük oyunlarda takılı olanlara göre olmadığını bilmeniz gerekir bu kitabı okumak için. Aşka sırtını dönmeyen, küçük hanımlara aşık olan büyük adamların hikayesi bu kitap.

Kalbinizi kilitleyeceğiniz yeri bilin, çünkü kimse sizin kalbinizi sizden almasın. Kilitli kalplerin susması ilginizi çekiyorsa bu romanı okumanızı tavsiye ederiz.

********************

Ahmet Batman Korkma Kalbim Kitabından Küçük Bir Bölüm

Kendimle baş başa kalmayalı uzun zaman oldu. Kısacık hayatımı hep başkaları için yaşadığımı fark etmeye başla- yalı ise sadece birkaç hafta… Şu sıralar eskisi kadar güçlü değilim. Zaten hiçbir şey eskisi gibi değil. Değiştim ama bu çok geç kalınmış bir değişiklik. Kalabalıkların içindeki yalnızlığımı görünce başladı her şey. Gözlerimi kapadım yoktular ve aslında en başında kapamam gerekiyormuş.

Geç kaldım.

Her şeye biraz, kendime çok…

Burak Ataman olarak hayatımı sürdürmeye çalışıyo­rum. Ortaköy’de beş katlı asansörsüz bir apartmanın dör­düncü katında oturuyorum. Bu ev bana babamdan kaldı, ona da babasından kalmış. Dedeme de muhtemelen bü­yükbabasından kalmıştır. Yıllardır İstanbul’un göbeğin­deki bu eski ama bir o kadar da güzel olan apartmanda oturuyorum ve birçok insanın aksine, huzurluyum diye­miyorum.

1
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir