Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Özetleri / Ali Genç Yüksek İrtifa Kitap Özeti

Ali Genç Yüksek İrtifa Kitap Özeti

Sponsorlu Bağlantılar


Ali Genç Yüksek İrtifa Kitap Özeti

“Yüksek İrtifa” 2016 yılında Alfa Yayıncılık’tan çıkan 404 sayfalık bir kitap. “Yüksek İrtifa” kitabının yazarı ise Ali Genç. Ali Genç “Yüksek İrtifa” kitabında yerelden küresele Türk Hava Yollarının başarı hikayesini anlatıyor.

Ali Genç’in yazdığı “Yüksek İrtifa” kitabından küçük bir bölüm

YÜKSEK İRTİFA

…gelmesi, hizmetiyle Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi seçilmesi insanımıza, şirketlerimize, inanıyorum ki, cesaret verecektir. Krizlere, çevresel olumsuzluklara, adil olmayan rekabete rağmen istenirse neler yapıla­bileceğini göstermesi bakımından önemlidir bu başa­rının hikâyesi.

Bu dönemin felsefesini, hedeflerini, yönetim anla­yışını, yapılan çalışmaları kaleme aldığım bu kitapta kimi zaman yaşanan sıkıntılar ve krizler de yer alıyor. THY’nin marka yolculuğundaki tüm yaşananlar aynı zamanda birer ders niteliğinde kanaatimce. Daha çok uluslararası markaya ihtiyacı olan Türkiye’de marka yolculuğuna çıkan şirketlerin örnek alması gereken bir işletmedir THY.

Ayrıca gençlerimize fırsat verildiğinde nelerin ba­şarılabileceğini göstermesi bakımından da önemliy­di bu kitap. Gönülden ve fedakâr bir şekilde çalışan gençlerimizin belki yeterince tecrübeleri yoktu, ama inanmış yürekleri vardı. Başarmak için çalışma saat­lerini önemsemeyen, duygularını katarak işini yapan genç kadrolar aynı zamanda çok cesurdu. Başarmak için cesaret gerekliydi, o cesaret de THY’nin çalışanla­rında fazlasıyla vardı. Ulaşılan başarılı sonuç bunun en somut göstergesidir.

Amacım THY’nin 13 yıl boyunca elde ettiği başarı­larla geldiği noktaya hangi koşullarda ve gerçeklikte ulaştığını anlatabilmek. Çünkü geleceği ancak geç­mişteki örneklerden ders alarak inşa edebiliriz. THY…

Ali Genç’in kaleme aldığı “Yüksek İrtifa” tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir