Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Ankara’da Yüz Yüze Eğitim Kararı!

Ankara Valiliği’nden bugün önemli açıklamalar geldi. Bir çok eğitim grubu için yüz yüze eğitimden uzaktan eğitime geçildi. İşte haberimizin detayları.

Ankara’da Yüz Yüze Eğitim Kararı!

Dün Türkiye Kovid-19 haritası tekrar güncellendi ve maalesef tablo oldukça kötü. Geçtiğimiz haftalarda paylaşılan Türkiye Kovid-19 haritasında bir kaç elimiz orta riskli ve bir ilimizde düşük riskliydi. Fakat güncellenen haritaya baktığımız zaman gördüğümüz tabloda bütün ülkemiz yüksek riskli konumda.

Güncellenen kovid-19 haritasından sonra gözler ve kulaklar valiliklerden gelecek olan eğitim kararına dönmüştü. İlk açıklama yapan valilik Ankara Valiliği oldu. Bugün yapılan yüz yüze eğitim ile ilgili çok önemli açıklamalar yapıldı. 5, 6, 7 ve lise hazırlık 9, 10, 11. sınıflar tam zamanlı olarak uzaktan eğitime geçirildi.

Alınan Kararlar 5 Nisan’ dan İtibaren Uygulanacak!

İlkokullar 2 gün yüz yüze eğitim, 3 gün uzaktan eğitim şeklinde devam edecek. 8. Sınıflar  12 ila 22 saat  olacak şekilde 12. sınıflar ise 16 ila 24 saat olacak şekilde toplamda ders görecekler. Geri kalan bütün eğitim grupları için tüm dersler uzaktan eğitim olarak verilecek. Aynı zamanda yüz yüze eğitimde veli rızası esas alınacak.

2023 Ders Kitabı Cevapları
☺️ BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!