Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Ankara’da Yüz Yüze Eğitime Devam!

Bugün Ankara İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu toplandı ve şehir ile genel kararlarla birlikte yüz yüze eğitim içinde önemli kararlar alındı. İşte haberimizin detayları…

Ankara’da Yüz Yüze Eğitime Devam!

Bildiğimiz üzere geçtiğimiz günlerde ülkemizin kovid-19 haritası güncellendi. Güncellenen haritada neredeyse bütün illerde yüksek riskli il konumunda. Bir kaç ilimiz dışında bütün illerimiz kırmızı renkte. Durum böyle olunca gevşetilen kovid-19 kararları bir bir iptal edilmeye başlandı ve eski haline döndü.

En çok merak edilen konuda ülkemizde eğitim oldu. İllerin valilikleri yüz yüze eğitim ile ilgili açıklamalar yapmaya başladı. Bugün Ankara’ da Ankara İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu toplandı. Ankara Valisi Vasip Şahin İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararlarını açıklandı. İl genelinde bir çok kısıtlama ve yasak getirildi.

Yasaklar Geldi Fakat Yüz Yüze Eğitimde Devam Kararı Çıktı

Ankara Valisi Vasip Şahin yaptığı açıklamada alınan kararları açıklarken, yüz yüze eğitim ile ilgili 2 Mart günü başlayan yüz yüze eğitim kararlarının aynı şekilde devam edeceğini ve yüz yüze eğitimin devam edeceğini belirtti.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
2
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!