Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ
Güncel Konular

Ara Tatil Etkinlik Programı

Ara Tatil Etkinlik Programı” ile ilgili yazımızı siz değerli okuyucularımız için hazırladık.

Ara Tatil Etkinlik Programı

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılıyla birlikte okullarımızdaki tatil kavramında bazı değişikler oldu. Bu değişikliklerin başında ise “ara tatil etkinlikleri” geliyor. Öğrencilerimiz Cuma gününden itibaren 1 hafta tatil giriyor. Milli Eğitim Bakanımız Ziya SELÇUK 15 Kasım 2019 tarihinde yayınladığı video ile birlikte Ara Tatil ile ilgili detayları anlattı. Bakanımızın hazırlamış olduğu açıklamada ise dikkat çeken nokta öğrencilerimiz için “Ara Tatil Etkinlikleri ve Ara Tatil Etkinlik Programı“nın hazırlanmış olmasıydı. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un açıklamasının detaylarına baktığımızda ise; Ara Tatil’in 1 hafta süreceğini, okul dışında eğitime bilimle, sanatla, kültürle, değerlerimizle devam edileceğini ve bir ara tatil etkinlik planın hazırlandığını belirtti.

Ara Tatil Etkinlikleri

Ara Tatil Etkinlik programı ise Milli Eğitim Bakanlığının hazırladığı aratil.meb.gov.tr  adresinden ulaşılabilecek. Bu web sayfasına girdiğiniz zaman Türkiye Haritası üzerinden yaşamış olduğunuz ili seçip yaşadığınız ilde yapılacak olan etkinliklere bakabilirsiniz. Özellikle etkinliklerin bilim, sanat, spor, kültür şeklinde ayrılmış olması ve her ilimizde pek çok etkinliğin olması sevindirici. Öğrencilerimizde bu ara tatili verimli bir şekilde geçirip 25 Kasım’da açılacak olan okullarına güzel bir şekilde başlayacaklardır.

Ara Tatil Etkinlikleri

İllere Göre Ara Tatil Etkinlik Programı

Sizler için illere göre etkilik programını hazırladık. Bu sayfada 81 ilimizin etkinlik programına nasıl ulaşacağınızı bir video çekerek anlattık. Ara Tatil Etkinlikleri Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, , Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin , Muğla, Muş, Nevşehir Niğde, Ordu, , Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce’ye ulaşmak için videomuzu izlemeniz yeterli olacaktır.İllere Göre Ara Tatil Etkinlik Programı” yazımızı beğendiyseniz tepkinizi aşağıda bulunan emojilerle verebilirsiniz.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

Bir Yorum

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?
**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!

Close