Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Ara Tatil Ne Zaman Bitiyor?

15 Kasım günü başlayan ara tatilin ne zaman biteceğini ve uzama ihtimalinin olup olmadığını sormaya başladılar. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer bu konu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ara tatil ne zaman bitiyor, okullar ne zaman açılıyor? Ara tatil uzayabilir mi? İşte haberimizin detayları…

Ara Tatil Ne Zaman Bitiyor?

2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılının ilk ara tatili geçtiğimiz günlerde 15 Kasım günü başlamıştı. Uzun zamandan sonra başlayan yüz yüze eğitim sonrası bu ilk ara tatil oldu. Öğrencilerin okullara adapte olma sürecinden sonra bu ara tatil onların nefes alması için bir bir zaman oldu. Ara tatil devam ederken ne zaman biteceği ve okulların ne zaman tekrar açılacağı sorulmaya başlandı.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer yaptığı açıklamada 2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılının ilk ara tatilinin 15 Kasım günü başladığını, hafta sonları dahil toplamda 9 gün sürecek olan ara tatilin son günün 21 Kasım olduğunu ve öğrencilerin 22 Kasım Pazartesi günü eğitim ve öğretime devam edeceklerini söyledi.

Ara Tatilin Uzama İhtimali Yok

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer aynı zamanda yaptığı açıklamada, ara tatilin uzama ihtimali olduğuna dair söylentilerin asılsız olduğunu, ara tatilin uzamayacağını ve planladıkları gibi 22 Kasım günü öğrencilerin tekrardan okullara döneceğinin altını çizdi.

2022 Ders Kitabı Cevapları

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!