Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Ara Tatil Pazartesi Başlıyor

2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılının ilk ara tatili 15 Kasım pazartesi günü başlıyor. İlk ara tatile kadar açılan ve kapanan okul veya sınıf oldu mu? Yüz yüze eğitim ara tatilden sonra devam edecek mi? Ara tatil kaç gün sürecek? İşte haberimizin detayları…

Ara Tatil Pazartesi Başlıyor!

Cuma günü ilk ara tatil için ziller çaldı ve 15 Kasım günü ara tatil başlayacak. Geçtiğimiz sene yapılayaman yüz yüze eğitim sonrası bu sene uzun zamandan sonra ilk kez ülke genelinde ve tüm sınıflar için 2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılı yüz yüze olarak başlamıştı. Yüz yüze eğitim sonrası ilk ara tatil ise 15 Kasım günü başlıyor.

Yüz yüze eğitim ile ilgili birçok soru soruluyordu. Bunların başında okulların kapanma ihtimali olup olmadığı geliyordu. Bu konu ile ilgili son noktayı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan koydu. Cumhurbaşkanımız yaptığı açıklamada yüz yüze eğitime asla ara verilmeyeceğini ve bu yılın tam zamanlı olarak yüz yüze devam edeceğinin altını çizerek konuya noktayı koydu.

Tatil Toplamda 1 Hafta Sürecek

15 Kasım günü başlayan 1.dönem ara tatili 22 Kasım günü sona erecek. Öğrenciler 22 Kasım günü kaldıkları yerden eğitim ve öğretime yüz yüze olarak devam edecek.

2022 Ders Kitabı Cevapları

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!