Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Ara Tatilde Öğretmenler Eğitimlere Uzaktan Katılacak

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bu hafta verilecek olan ara tatilden sonra öğretmenlerin eğitimleri için önemli açıklamalar yaptı.

Ara Tatilde Öğretmenler Eğitimlere Uzaktan Katılacak

Hepimizin bildiği gibi bu cuma yani 13 Kasım günü çocuklarımız ilk ara tatile girecekler. Her ara tatilde olduğu gibi bu ara tatilde de öğretmenlerimiz eğitim alacak. Yaşadığımız bu pandemi günlerinde okullara gidilmesi, her ne kadar önlem alınsa da tehlike arz ediyor. Öğretmenlerimiz arasında yaşı gelmiş yada kronik rahatsızlığı olan bir çok kişi var.

Yaşı gelmiş ve kronik rahatsızlığı olan öğretmenlerimiz için bu yüzden risk durumu ortaya çıkıyor. Çocuklarımız yüz yüze eğitim görebilmesi öğretmenlerimiz okula gitmek zorundalar. Fakat eğitimde böyle bir şeye gerek kalmayacak. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk öğretmenlerimizin eğitimlerinin online olarak yapılacağını açıkladı.

Mesleki Gelişim Kurslarında Uzaktan Eğitim Dönemi

Öğretmenlerimiz bu sene ilk kez bir ara tatilde okulda değil evlerinden eğitim görecekler. Böylelikle öğretmenlerimizde, öğrenciler gibi güvenli bir şekilde eğitimlerini rahat bir şekilde alabilecekler.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
1
1
1
1
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!