Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Özetleri / Arda Erel Arayış Kitap Özeti

Arda Erel Arayış Kitap Özeti

Sponsorlu Bağlantılar


Arda Erel Arayış Kitap Özeti

“Arayış” 2017 yılında İnkılap Kitabevinden çıkan bir roman. “Arayış ” kitabı Türk edebiyatının popüler yazarlarından olan Arda Erel tarafından kaleme alınmış. Arda Erel “Arayış” kitabında yaşamdaki sürekli bir arayışın olduğunu, insanların sürekli bir arayış içinde olduğu anlatıyor. “Arayış” kitabı Arda Erel’e özgü akıcı bir üslupla yazılmış.

Arda Erel “Arayış” kitabının arka kapak bilgisi.

Arda Erel “Arayış” kitabından küçük bir bölüm. 

Özür Dilerim Ama…

Evet, hepimiz mutlu olmak istiyoruz. Evet, hepimiz kalbi­mizi yerinden oynatmayı, ritmini değiştirmeyi başaranın, bizi heyecanlandıranın peşindeyiz. Evet, düzgün insanlarla be­raber olmak istiyoruz. Peki ya her ritmimizi değiştiren, bizi he­yecanlandıran, kalbimizi yerinden oynatanın adı “mutluluk” değilse? Ya biz yanılıyorsak, mutlu olduğumuzu sandığımız şeylere sadece “bağımlıysak”? Ya gerçek mutluluğu daha hiç tatmamışsak^ Ya mutsuzluklarımızla, mutluluklarımızı birbi­rine karışâhyorsak?

Özür dilerim ama hepiniz yalan söylüyorsunuz. Hiçbiri­niz iyi kalpli birini aramıyorsunuz. Arasanız da… Belki evlilik düşünürseniz arıyorsunuzdur! Yoksa hepiniz, nerede aldatan, nerede size yanlış yapan, nerede sizi üzen varsa onun peşinden gitme taraftarısınız. Üzülmeye bağımlısınız, insanlara değil. Sizi kim üzerse, onun tarafından mutlu edileceğinize dair saçmasa- pan inançların peşinden gidiyorsunuz, özür dilerim ama…

Arda Erel “Arayış” tavsiye ettiğimiz kitaplardandır. 

2
like
2
love
1
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir