Testi Çöz 100 TL Kazan
TIKLAYINIZ

22 Ocak: Search Console, verilerinizde değişikliğe neden olabilecek bir altyapı güncellemesi gerçekleştirdi.

Google Adsense Türkiye faaliyetlerini durdurma kararı mı aldı?

Ana Sayfa / Güncel Konular / Arif V 216

arif-v-216-cem-yilmaz

Arif V 216Arif V 216

Ariv V 216” nın fragmanı bugün itibariyle yayınlandı. 17 Mart 2017’de fragmanı Cema Yılmaz’ın resmi youtube kanalından yayınlandı. Ariv V 216’nın fragmanı birkaç saat içinde 150 binin üstünde izlendi. Herkes Cem Yılmaz‘ın son filmi olan Arif V 216’yı merak ediyordu ve fragman yayınlanır yayınlanmaz müthiş bir şekilde ilgi çekti.

Cem Yılmaz‘ın Arog ve Gora filmlerinin devamı niteliğinde olan Ariv V 216‘nın konusu ise (fragmandan izlediğimiz kadarıyla) 216 eski arkadaşı Arif’i özlüyor ve bir uzay mekiğinin içinde Dünya’ya geliyor. Dünya’ya gelmek istemesinin bir diğer sebebi ise insan olmak. Bizim 216 insan olmak istiyor. Uzay mekiği Dünya’ya iniyor ve Arif eski dostunu karşılıyor.

HATIRLATMA

Arif V 216 Cem Yılmaz’ın yönetmenliğini yaptığı 4. filmdir. Gösterim tarihi ise 2018 yılıdır.

Cem Yılmaz Ariv V 216‘daki ilk esprisi ise uzay mekiği Dünya’ya iner inmez “Yine mi bilim kurgu” oldu. Galiba Cem Yılmaz Arif tiplemesini çok benimsedi ama aynı zamanda Türk halkı da Arif’i sevdi. Arif Sadri Alışık bıyığı ise Cem Yılmaz’ın Sadri Alışığa hayranlığından kaynaklanmaktadır. Sadri Alışık gibi Cem Yılmaz’da Arif karakterinde ince dudak üstü bıyığı bırakmış.

 Arif V 216 ne zaman sinemalarda gösterilecek

Cem Yılmaz’ın son filmi olan Arif V 216‘nın tam olarak tarihi belli değil. Ama Arif V 216 fragmanın sonunda”2018’de sinemalarda” ibaresi yer alıyor. Bizim tahminimiz ise Arif V 216 filminin yaza doğru gösterimde olacağı.

Cem Yılmaz Mart 2017 tarihinden itibaren fragmanı yayınlaması ve filmden yaklaşık 9-10 ay önce fragmanı paylaşması ise dikkat çekici. Arif V 216 daha gösterime girmeden fragmanı birkaç saat içerisinde 150 bin kez izleniyorsa 9-10 ay içinde ne kadar izleneceği merak konusu. Çok iyi bir tanıtım ve satış politikası olan bu hamle muhtemeldir ki bir filmin gösterime girmeden önce fragmanın izlenme rekoru kıracağı.

Arif V 216 filmini merakla bekliyoruz. Filmi izledikten sonra ise yorumlarımızı elbette sizinle paylaşacağız. Ama Arif V 216 ile ilgili öngörülerinizi bizimle paylaşırsanız çok ama çok seviniriz…

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!