Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Arkadaşlarınızla aranızda benzerlik ve farklılıkların olması arkadaşlık ilişkilerinizi nasıl etkiler açıklayınız
Ödev Soruları

Arkadaşlarınızla aranızda benzerlik ve farklılıkların olması arkadaşlık ilişkilerinizi nasıl etkiler açıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar


Arkadaşlarınızla aranızda benzerlik ve farklılıkların olması arkadaşlık ilişkilerinizi nasıl etkiler açıklayınız

Çok fazla etkilemez. Arkadaşlarımla aramda olan farklılıklar birer zenginliktir. Mesela onların her birinin kendilerine özgü olan davranışları fikirleri bana yeni bilgi ve hoşgörü anlayışı katar. Bu bakımdan farklılıklar her zaman kişiyi geliştiren güzelliklerdir diyebilirim.

Faydalı Bilgi: “Deyimler” olmadan bir dil düşünülebilir mi? “Deyimler” dili zenginleştiren en önemli unsurların başında gelmektedir. “Deyimler” sayesinde insanlar az sözle çok şey anlatma imkânını bulabilmekteler. İnsanlar herhangi bir konuda karşıdakini etkileyebilmek için geçmişte de bugün de yarın da “deyimler”i kullanmaya devam edeceklerdir. Bizler site yöneticileri olarak sizler için birçok kaynağı tarayarak en güvenilir kaynaklardan derlediğimiz “deyimler”i sizlere sunacağız. Bu anlamda sizler de bizlerle aklınıza gelen ya da eksik kaldığını düşündüğünüz “deyimler”i paylaşabilirsiniz. Başka hiçbir sitede olmayan bu çalışma orijinalliğinin yanında siz sevgili site takipçileri içinde yararlı bir kaynak özelliği görecektir. Bundan dolayı yaptığımız bu çalışmanın ileride hep beraber daha da büyütüleceğine inancımız tamdır.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
1
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir