Testi Çöz 100 TL Kazan
TIKLAYINIZ

Sınıfınızdaki ve okulunuzdaki öğrencileri gözlemleyiniz sizi onlardan farklı kılan özellikleriniz nelerdir söyleyiniz

En İyi arkadaşlarınızı düşününüz en çok hangi özelliklerini beğendiğiniz için onlarla arkadaş oldunuz açıklayınız

Ana Sayfa / Sorularınız / Arkadaşlık sözcüğü size neleri çağrıştırıyor düşüncelerinizi arkadaşlarınızla paylaşınız

Ödev Soruları

Arkadaşlık sözcüğü size neleri çağrıştırıyor düşüncelerinizi arkadaşlarınızla paylaşınızArkadaşlık sözcüğü size neleri çağrıştırıyor düşüncelerinizi arkadaşlarınızla paylaşınız

Arkadaşlık sözcüğü benim için bu hayatın en önemli anlamlarından birini oluşturmaktadır. Üzüldüğüm zaman üzülen sevindiğim zaman benimle mutlu olan çevremdeki insanlar anlamına geliyor. Paylaşmanın diğer adı oyun oynamanın vazgeçilmez ortağı demektir. Bu yüzden arkadaşlarımı çok severim onlarla vakit geçirmek için heyecanla beklerim.

Faydalı Bilgi: “Deyimler” olmadan bir dil düşünülebilir mi? “Deyimler” dili zenginleştiren en önemli unsurların başında gelmektedir. “Deyimler” sayesinde insanlar az sözle çok şey anlatma imkânını bulabilmekteler. İnsanlar herhangi bir konuda karşıdakini etkileyebilmek için geçmişte de bugün de yarın da “deyimler”i kullanmaya devam edeceklerdir. Bizler site yöneticileri olarak sizler için birçok kaynağı tarayarak en güvenilir kaynaklardan derlediğimiz “deyimler”i sizlere sunacağız. Bu anlamda sizler de bizlerle aklınıza gelen ya da eksik kaldığını düşündüğünüz “deyimler”i paylaşabilirsiniz. Başka hiçbir sitede olmayan bu çalışma orijinalliğinin yanında siz sevgili site takipçileri içinde yararlı bir kaynak özelliği görecektir. Bundan dolayı yaptığımız bu çalışmanın ileride hep beraber daha da büyütüleceğine inancımız tamdır.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!