Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları
TIKLAYINIZ

Metni noktalama işaretlerine dikkat ederek sesli okuyunuz. Metindeki duyguyu ses tonunuza yansıtınız.

Metinde geçen anlamını bilmediğiniz kelimeleri sözlüğünüzden bulup bu kelimelerin anlamlarını sesli olarak okuyunuz. Kelimeleri ve anlamlarını kelime defterinize yazınız.

Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 3. Sınıf Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabı Cevapları / Aşağıda verilen kelimeleri dikkatle inceleyiniz. Bu kelimeler size hangi kelimeyi çağrıştırıyor? Noktalı yere yazınız. 

Aşağıda verilen kelimeleri dikkatle inceleyiniz. Bu kelimeler size hangi kelimeyi çağrıştırıyor? Noktalı yere yazınız. Aşağıda verilen kelimeleri dikkatle inceleyiniz. Bu kelimeler size hangi kelimeyi çağrıştırıyor? Noktalı yere yazınız. 

3. Sınıf Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabı Sayfa 93 Cevabı

3. Sınıfa yeni başlayan öğrencilerimiz için en önemli derslerden biri olan Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabının Cevaplarını sizler için hazırladık. Bazen öğrencilerimiz ve velilerimiz Türkçe Ders Kitabının içindeki soruları ayrı ayrı araştırabiliyor. Biz de bu sebepten dolayı soruları sizler için ayrıntılı bir şekilde ele alıyoruz.

Bu yayınımızda ise ele alacağımız dersin kategorisi:  “3. Sınıf Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabı Cevapları” olacak. Soruları cevaplarken ise önce sizden gelen suali yazacak daha sonra ise cevabını vereceğiz. Bakalım bu sayfamızdaki sorunun cevabı nedir, birlikte inceleyelim.

Soru: Aşağıda verilen kelimeleri dikkatle inceleyiniz. Bu kelimeler size hangi kelimeyi çağrıştırıyor? Noktalı yere yazınız. 

  • Cevap:vatan, yer, memleket: TÜRKİYE
Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!