Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 3. Sınıf Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabı Cevapları / Aşağıdaki cümleleri okuyunuz. Uyguladığınızı düşündüğünüz kuralın yanına D, uygulamadığınızı düşündüğünüz kuralın yanına Y çizerek kendi okuma becerinizi değerlendiriniz.

Aşağıdaki cümleleri okuyunuz. Uyguladığınızı düşündüğünüz kuralın yanına D, uygulamadığınızı düşündüğünüz kuralın yanına Y çizerek kendi okuma becerinizi değerlendiriniz.

Sponsorlu Bağlantılar


AAşağıdaki cümleleri okuyunuz. Uyguladığınızı düşündüğünüz kuralın yanına D, uygulamadığınızı düşündüğünüz kuralın yanına Y çizerek kendi okuma becerinizi değerlendiriniz.

3. Sınıf Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabı Sayfa 78 Cevabı

3. Sınıfa yeni başlayan öğrencilerimiz için en önemli derslerden biri olan Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabının Cevaplarını sizler için hazırladık. Bazen öğrencilerimiz ve velilerimiz Türkçe Ders Kitabının içindeki soruları ayrı ayrı araştırabiliyor. Biz de bu sebepten dolayı soruları sizler için ayrıntılı bir şekilde ele alıyoruz.

Bu yayınımızda ise ele alacağımız dersin kategorisi:  “3. Sınıf Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabı Cevapları” olacak. Soruları cevaplarken ise önce sizden gelen suali yazacak daha sonra ise cevabını vereceğiz. Bakalım bu sayfamızdaki sorunun cevabı nedir, birlikte inceleyelim.

Soru: Aşağıdaki cümleleri okuyunuz. Uyguladığınızı düşündüğünüz kuralın yanına D, uygulamadığınızı düşündüğünüz kuralın yanına Y çizerek kendi okuma becerinizi değerlendiriniz.

  • Cevap: Heceleme, tekrar ve geri dönüşler yapmadan okudum. İşitilebilir bir ses tonuyla okudum. (D)
    Sesli okumada vurgu ve tonlamalara dikkat ettim. (D)
    Şiiri, türün özelliklerine göre okudum. (D)
    Parmakla takip etmeden, uygun hızda sesli veya sessiz okudum. (D)
0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir