Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ
Kitap Özetleri

Asil Dedenin Düğünü Kitap Özeti Ege

Edebiyat severler Ege‘nin yazmış olduğu Asil Dedenin Düğünü kitap özet ve yorumuna bakmaya ne dersiniz?

Ege Asil Dedenin Düğünü Kitap Özeti

Asil Dedenin Düğünü” 2019 yılında Alfa Yayıncılıktan çıkan 216 sayfalık bir kitap. “Asil Dedenin Düğünü” kitabı Türk Edebiyatı’nın usta ve popüler yazarlarından olan Ege tarafından kaleme alınmış. “Asil Dedenin Düğünü Özeti”ne baktığımızda ise asil dedenin düğününün anlatıldığını görüyoruz.

Kitaptan Küçük Bir Bölüm

Onun barış ve adalet dolu ruhu vazgeçilmeyecek bir rehber oldu. Verdiği dersler dolup taşarken, yazdığı makale­ler referans olarak gösterilmeye başlandı. Yazdığı kitaplar pek çok dile çevrildi. Asil Hoca, gelen hiçbir hediyeyi ve nişanı kabul etmeme­yi sürdürdü. Teklif edilen her şey onun hakkaniyetine düşen gölge olacaktı. Artık iki hayatı vardı hocanın: Gündüzleri aka­demisyen, diplomat; geceleri Vuslatıyla geçirdiği sonsuz, bi­ricik aşk… Neredeyse hiç uyumuyordu. Vuslatsın ona verdiği huzur dolu aşk, gündüzlerimi kotarmasına yetiyordu. Kimse­ye ihtiyacı yoktu, hiçbir mevkie ihtiyacı olmadığı gibi.

Ege’ nin kaleme aldığı Asil Dedenin Düğünü tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

İlgili Yazılar

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?
**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!

Close