Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ
Kitap Özetleri

Aşkı Becermek Kitap Özeti Sarah Bennett, Michael Bennett

• Mutlu bir birliktelik mi istiyorsunuz? • Güvenmek konusunda kararınızı veremediniz mi? • Birlikte olduğunuz kişinin ailesiyle sorunlarınız mı var? • İlişkinizde eskisi kadar heyecan yok mu? O zaman Aşkı Becermek kitabına bakmalısınız.

Sarah Bennett, Michael Bennett Pala Aşkı Becermek Kitap Özeti

Aşkı Becermek” 2019 yılında Kapı Yayınlarından çıkan 248 sayfalık bir kitap. “Aşkı Becermek” kitabı Dünya Edebiyatı’nın önemli yazarlarından olan Sarah Bennett, Michael Bennett tarafından kaleme alınmış. “Aşkı Becermek Özeti”ne baktığımızda ise size uzun süren bir aşka dönüşen iyi bir ilişkinin, sağduyulu ve pratik özelliklerini gösteriyor, aynı zamanda yüreği ve aklı olmayan insanlardan korunmanıza yardımcı olunduğunun anlatıldığını görüyoruz.

Kitaptan Küçük Bir Bölüm

Doğru göz kalemi, ameliyat ya da acı veren iç çamaşırları sizi görmek istediğiniz kişiye dönüştürebilir. Fakat gerçek şu ki güzelliği ya da güzelliğin sebep olduğu endişeyi kontrol edemezsiniz ve gerekli güveni bulma uğraşları, sizin daha acınası ve aptal hissetmenize neden olabilir.

Eğer güzel biriyle bir ilişkiye başladıktan sonra endişeniz daha iyiye gitmiyorsa özel olan bir şeyi mahvedeceğinizi hisse­debilirsiniz. Endişelenmek normaldir; bütün ilişkilerin risk ta­şıdığı, âşık olmanın kalp kırabileceği ve kötü bir evliliğin daha beterine neden olacağı gerçeğine verilen faydalı bir tepkidir. Bu yüzden endişenizin bir şeyleri mahvedeceğinden korkmak ye­rine cesaretiniz için kendinizi takdir edin, yavaşça ilerleyin ve her ikinizin de yapmaktan ve konuşmaktan hoşlandığı şeyleri bulmaya çalışın.

Unutmayın ki sadece iyi bir izlenim bırakmaya ya da kendi­nizden üstün biriyle takılmaya çalışmıyorsunuz. Aynı zamanda onun karakteri hakkında temel bilgileri öğrenmeye ve çekicili­ğin sizi korkunç bir hataya sürüklemesini engellemeye de çalı­şıyorsunuz.

Bazı insanlar için iyi görünümlü biriyle çıkmanın zehirli etkisi, kıskançlığı barındırır; sadece ahmak ve yetersiz hisset­menin yerine takıntılı, şüpheci, kızgın ve tetikte olursunuz. Daha kendinden emin hissetmek için kendinizle konuştuğu­nuz anda durduramayacağınız ve kesinlikle gurur duymaya­cağınız içinizdeki çirkinlikle yüzleşirsiniz. Güzellik sizi çirkin hissettirdiği zaman, amacınız kendi iç güzelliğinizi keşfetmek ve huzura kavuşmak değildir çünkü romantik komedilerin ha­ricinde bu durum genelde kontrolünüz dışındadır. Amacınız, onun her mesajını, e-postasını, Facebook mesajını okumak…

Sarah Bennett, Michael Bennett’ ın kaleme aldığı Aşkı Becermek tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

İlgili Yazılar

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?
**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!

Close