Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Kitap Özetleri

Ateş Sönene Kadar Kitap Özeti Aylin Balboa

Edebiyat severler Aylin Balboa tarafından yazılan Ateş Sönene Kadar kitap özet ve yorumuna bakmaya ne dersiniz?

Aylin Balboa Ateş Sönene Kadar Kitap Özeti

Ateş Sönene Kadar” 2021 yılında İletişim Yayınlarından çıkan 97 sayfalık bir kitap. “Ateş Sönene Kadar” kitabı edebiyat dünyasının usta ve popüler yazarlarından olan Aylin Balboa tarafından kaleme alınmış. “Ateş Sönene Kadar Özeti”ne birlikte bakalım.

Ateş Sönene Kadar Arka Kapak Yazısı

“Uzun bir bekleyişten başka bir şey olmayan hayatımın son bekleyişinin içindeyim bu sefer. Geleceği bekliyorum. O da beni bekliyor. Birazdan karşılaşacağız, hissediyorum. Bu kavgadan sağ çıkabilecek miyim bilmiyorum fakat bir önemi yok artık.
Bundan sonra beklemek olmayacak, son bu. Cezamı önden çekmiş gibi hissediyorum. Ölsem bile rahat edeceğim, öldükten sonra beklemek de bitecek. Cennet cehennem meselesi filan ilgilendirmiyor beni, her ne olacaksa olsun artık hiçbir şeyi beklemem gerekmeyecek. Yanacaksam da yanacağım yani,
gerçekten önemli değil benim için artık.”

Rüyalarında küçücük, rüyalarında kocaman bir havuzda boğulanlar. Gidip de dönmeyen, yeri doldurulamayanlar. Sadece acısını hafifletebilmek için çırpınanlar. Yollara koyulup yüreklerindeki ateşi söndürmek isteyenler. Kütle halindeki ölümler… Ve kargalar, kara suratları ve katran kanatlarıyla gerçekten çoktular.
Ateş Sönene Kadar, bazen boğazda bir düğüm, bazen de manyakça bir kahkaha. Aylin Balboa’dan, o kendine özgü bıçkın ve muzip anlatımıyla, geçmişle hesaplaşıp geleceğe kafa tutan sarsıcı ve tesirli öyküler.

Aylin Balboa tarafından kaleme alınan Ateş Sönene Kadar tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!