Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Smartlook nedir nasıl kullanılır

Bankette yürürken nelere dikkat edilmelidir?

Ana Sayfa / Sorularınız / Bağımlılık ile ilgili anı

Bağımlılık ile ilgili anı

Sponsorlu Bağlantılar


Bağımlılık ile ilgili anı

Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Yarışması Anı

BAĞIMLI GÜNLER ANISINA (ANI)

Bir gün okuldan çıkışta Cingöz Okan diye bir arkadaşım bir sigara uzattı. Her türlü kötü alışkanlık sahibi bir arkadaşımdı. İstemesem de çok ısrar edince alıp yakmıştım sigarayı. Yarısında öksürmekten dayanamayıp atmıştım yere. Eve geldiğimde babam kokudan anladı sigara içtiğimi. Hemen bastı birkaç okkalı tokat. Ağlamıştım. Bir daha sigara içmedim o günden sonra.

Geçen haberini aldım. Okan sigara yüzünden kanser olmuş ve vefat etmiş. İşte o an anladım babamın tokatlarının kıymetini. Belki Okan yerine ben yatacaktım şimdi o mezarda.

Faydalı Bilgi: Herkes geleceği öğrenmek gelecekte kendisini ne beklediğini bilmek ister. Bizlere bu konuda en güzel tüyolar veren “burçlar”dır. “Burçlar”a bakarak çoğu zaman bizi nasıl bir haftanın ayın hatta yılın beklediğini bilebiliriz. Böylece burçlar sayesinde hayatımıza yön verme şansımız olur. “Burçlar” sadece gazete köşeleri ya da kitaplarda kalmamalı. İnternetin nimetlerinden biri de “burçlar”ı birçok siteden size sunmaları. Ancak bizim farkımız “burçlar”la ilgili en güncel yazıları ve tahminleri sizlere sunmamızdır. “Burçlar”ı bilindik genel tahminlerle değil gökyüzünün ve geçmişin birikimi ile son zamanlarda yayımlanmış sağlam kaynakları temel alarak sizlere sunmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda “burçlar ve yalan” yayınımıza bakmanızı tavsiye ederiz. Görüş ve yorumlarınız bu konuda bizler için çok değerli. Gelecek güzel günlerin sizlerle olması dileğiyle.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir