Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Bakanlıktan Yüz Yüze Eğitim Açıklaması!

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB)’ ndan yüz yüze eğitim ile ilgili çok önemli açıklamalar geldi. Yurt genelinde yüz yüze eğitim devam edecek mi. İşte haberimizin detayları..

Bakanlıktan Yüz Yüze Eğitim Açıklaması!

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) bugün herkesin merakla beklediği okullar yine kapanacak mı, uzaktan eğitim devam mı edecek gibi önemli soruların cevaplandığı bir açıklama yaptı. Geçtiğimiz günlerde ülkemizin kovid-19 haritası güncellendi. Güncellenen haritada neredeyse bütün illerde yüksek riskli il konumunda. Bir kaç ilimiz dışında bütün illerimiz kırmızı renkte.

Durum böyle olunca gevşetilen kovid-19 kararları bir bir iptal edilmeye başlandı ve eski haline döndü. Kovid-19 vaka sayısını gün geçtikçe artıyor bu yüzden herkes okulların tekrar kapanacağını düşünüyor. Milli Eğitim Bakanlığı ise bugün yaptığı açıklamada anaokullar, ilkokullar, köy okullar,  8. sınıf ve 12. sınıf öğrenciler için yüz yüze eğitim yurt genelinde devam edecek.

Yurt Genelinde Yüz Yüze Eğitim Tüm Hızıyla Devam Edecek

Herkes okulların kapanmasını beklerken Bakanlığın böyle bir açıklama yapması şaşırttı. Fakat karar kesin, yüz yüze eğitim yurt genelinde devam edecek.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
1
0
0
0
0
3
2

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!