Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
3. Sınıf Türkçe SDR İpekyolu Yayınları

Barış Çocuk Metni Etkinlik Cevapları (3. Sınıf Türkçe)

Barış Çocuk metni cevapları ve soruları, SDR İpekyolu Yayınları 3. sınıf Türkçe ders kitabı sayfa 253, 254, 255, 256, 257, 258 (7. Tema Milli Mücadele ve Atatürk)

Barış Çocuk Metni Cevapları

3. Sınıf Türkçe Ders Kitabı SDR İpekyolu Yayınları Sayfa 253 Cevabı

Barış Çocuk
19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’na birkaç gün kalmıştı. 0 gün derste öğretmen Atatürk’le ilgili öyküler anlatmıştı. Öyle güzel anlatmıştı ki tüm sınıf, bir film izler gibi, görüntüleri gözlerinde canlandırarak dinlemişlerdi Öğretmeni. Zilin çaldığımı bile duymamışlardı. Eve gelir gelmez büyük bir heyecanla babasının bilgisayarının başına geçti Barış. Hazırlayacağı ödev için internetten fotoğraflar aramaya başladı. Çok özel, çok değişik, her yerde rastlanmayacak fotoğraflar bulmak istiyordu.Bir saattir bilgisayarın başındaydı ama istediği gibi bir fotoğraf bulamamıştı.Sonra birden heyecanlandı

3. Sınıf Türkçe Ders Kitabı SDR İpekyolu Yayınları Sayfa 258 Cevabı

Metni, noktalama işaretlerine dikkat edip paylaşarak okuyunuz.

  • Cevap:

3. Sınıf Türkçe Ders Kitabı SDR İpekyolu Yayıncılık 7. Tema Milli Mücadele ve Atatürk Sayfa 253, 254, 255, 256, 257, 258 Barış Çocuk Metni Etkinlik Soruları ve Cevapları ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
8
1
1
2
14
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!